ELEKTROKLUB X

Koncerty
ELEKTROKLUB X

Sobota, 13 kwietnia 2024
godz: 21:00

Jazz Club Hipnoza

Plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

JUBILEUSZOWA EDYCJA ELEKTROKLUB!

Artyści:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Darlyn Vlys
Efdemin
Vera Logdanidi
Dźwięk Funktion-One

Więcej artystów niebawem!

Już 13 kwietnia powróci najbardziej elektryzująca impreza Katowic! Jubileuszowa, 10. edycja Elektroklub stanie pod znakiem świeżej elektroniki w najlepszym wydaniu.
Program otwierają znakomite artystki i artyści z Francji, Niemiec, Ukrainy.

W budynku, w którym do dziś mieści się Jazz Club Hipnoza, przez wiele pamiętnych lat funkcjonował klub Elektro. W każdy weekend słychać było tam najświeższą elektronikę. Występowali tam tacy twórcy, jak Apparat, Clark, Jamie Lidell, Luke Vibert, Plaid i wielu innych. Choć lokal już nie istnieje, tradycję klubu Elektro kontynuuje cykl wydarzeń Elektroklub, organizowany przez More Music Agency, pomysłodawców Tauron Nowa Muzyka Katowice.

Przez ostatnie lata odbyło się dziewięć edycji Elektroklub, na których zagrali m.in. Ricardo Villalobos, Henrik Schwarz, Superpitcher, Shed, Robag Wruhme, Legowelt, Juan Atkins i wiele innych gwiazd. Zbliżająca się dziesiąta edycja imponuje bogactwem wrażeń. Trzy sceny, rozbudowana scenografia i klimatyczne multimedia zajmą przestrzenie dawnego klubu Elektro, Jazz Club Hipnoza, a także Instytucji Kultury Katowice Miasto Ogrodów. Podczas Elektroklub X wystąpią tam mistrzowie głębokiego techno i emocjonującej elektroniki z całego świata.

Program X edycji Elektroklub otwiera Efdemin, który do Katowic przyjedzie prosto z Berlina. To DJ , producent i kompozytor słynący z głębokiego i psychodelicznego brzmienia penetrującego zarówno techno i house. To jeden z rezydentów kultowego Berghain, członek rodziny Ostgut Ton i znakomity DJ, który potrafi wprawić tańczących w ekstazę.

Francuski DJ i producent Darlyn Vlys to reprezentant cenionej wytwórni Correspondant. Artysta umiejętnie łączy futurystyczne i eksperymentalne wątki z nostalgicznymi nastrojami i filmową atmosferą. Efekt to muzyka elektroniczna, która przykuwa uwagę tancerzy, jak i słuchaczy.

Pierwsze ogłoszenie programu X edycji Elektroklub zamyka Vera Logdanidi. To renomowana didżejka, która regularnie grywa w tak kultowych miejscach, jak Bassiani, Panorama Bar, Tresor, Closer i wiele innych. Zarówno w produkcjach, jak i w setach didżejskich stawia przede wszystkim na taneczny groove. Nie ogranicza się do mocnego techno, eksperymentując także z dźwiękami z pogranicza house’u, ambientu i jungle.

Kolejni artyści jubileuszowej edycji Elektroklub zostaną ogłoszeni już niebawem. W sobotę 13 kwietnia po raz kolejny dawna siedziba klubu Elektro będzie pulsować najświeższymi brzmieniami jakościowej elektroniki.

 


ELEKTROKLUB X | 13 kwietnia 2024 Sobota, Jazz Club Hipnoza

Biletomat.pl
80 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Katowice

ELEKTROKLUB X Katowice

PR1VAT3 D4NC3R: Rave in the Spiż

Pt, 19 kwietnia 2024
godz: 22:00

od 60 PLN
ELEKTROKLUB X Katowice

CEL x G-Spot: Maara (CA)

Sb, 27 kwietnia 2024
godz: 23:00

ELEKTROKLUB X Katowice

UNDERTON SESSIONS: BLOODY MARY

Sb, 18 maja 2024
godz: 22:00

od 39 PLN
ELEKTROKLUB X Katowice

Juwenalia Śląskie 2024 | Katowice

Cz, 23 maja 2024
godz: 17:00

od 74 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →