BRANDT BRAUER FRICK W JAZBAR MUCHOWIEC!

Koncerty
BRANDT BRAUER FRICK W JAZBAR MUCHOWIEC!

Sobota, 25 maja 2024
godz: 20:00

JAZBAR Muchowiec

Francuska 180, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ŚLĄSKIE! EUROPA!

20. rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

1 maja 2024 roku przypada 20. rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. W związku z tym Instytucja Kultury Ars Cameralis wraz z partnerami przygotowuje cykl wydarzeń kulturalnych pod wspólnym hasłem „Śląskie! Europa!”. W ramach projektu Instytucja, razem z Województwem Śląskim, More Music Agency, Tauron Nowa Muzyka Katowice i KTW, realizuje szereg koncertów.

25.05. | sobota | godz. 20:00

Koncert: BRANDT BRAUER FRICK
Miejsce: JAZBAR MUCHOWIEC | Katowice

Brandt Brauer Frick to obecnie jeden z najciekawszych zespołów grających elektronikę. Tworzą go Daniel Brandt, Jan Brauer i Robert Frick, a wszystko zaczęło się od rave’u, jeszcze w 2008 roku. Artystów połączyła prawdziwa przyjaźń, mimo że pochodzili z różnych miast i różnych środowisk. Punktem wyjścia była chęć wspólnego tworzenia – łącznikiem okazała się mieszanina elektroniki, techno i minimalizmu. Tak narodził się zespół, którego niezwykłe brzmienie z miejsca zawładnęło parkietami na całym świecie.

Daniel Brandt upatruje początków grupy we wspólnym wyjściu na koncert Ensemble Modern, którzy grali „Music for 18 musicians” Steve’a Reicha w Kölner Philharmonie, co nie powinno dziwić – wszyscy członkowie Brandt Brauer Frick są bowiem wyjątkowymi instrumentalistami, a inspiracje czerpią z tak różnych gatunków, jak minimalizm, dance, techno, krautrock, neue musik, funk czy wave. Debiutancki album zespołu „You Make Me Real” ukazał się w 2010 roku nakładem kultowej wytwórni !K7. Rok później ukazał się „Mr. Machine”, a w 2013 roku grupa opublikowała „Miami”. Rok 2016 to z kolei „Joy” wydany już nakładem Because Music, podobnie jak „Echo” z 2019 i ostatni album grupy – „Multi Faith Prayer Room” z 2022. Pomiędzy wspólnymi nagraniami i koncertami, artyści udzielają się w odrębnych projektach, które wpływają na ich wspólną twórczość. Jan tworzy muzykę teatralną i zajmuje się inżynierią, Paul dołączył do Tangerine Dream, a Daniel tworzy solowo m.in. pracując nad filmem.

Euforyczne klubowe rytmy, funk i syntezatory, skomplikowane aranżacje: z każdym kolejnym nagraniem Brandt Brauer Frick eksperymentuje i zmienia swoje brzmienie. Ich koncerty to niezapomniane przeżycie, koniecznie trzeba to zobaczyć na żywo!


BRANDT BRAUER FRICK W JAZBAR MUCHOWIEC! | 25 maja 2024 Sobota, JAZBAR Muchowiec

Biletomat.pl
40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Katowice

BRANDT BRAUER FRICK W JAZBAR MUCHOWIEC! Katowice

FISZ DJ Set @ CEL

Pt, 24 maja 2024
godz: 20:00

od 40 PLN
BRANDT BRAUER FRICK W JAZBAR MUCHOWIEC! Katowice

BEFORE FULL MOON FESTIVAL x

Śr, 29 maja 2024
godz: 20:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →