KAMP! Endless Party | Rzeszów

Koncerty
KAMP! Endless Party | Rzeszów

Piątek, 24 maja 2024
godz: 20:00

Pod Palmą

Cicha 4a, Rzeszów

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zobacz! Najnowsze informacje o KAMP!

To już naprawdę koniec!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

KAMP! wyrusza w ostatni etap pożegnalnej trasy ENDLESS PARTY.

„Ciężko też pożegnać się ze sceną, grając takie koncerty, ale to już naprawdę finał. Przed nami jeszcze płyta zamykająca katalog, która wydłużyła całą trasę o tę wiosnę. Całość zakończymy na jednym z letnich festiwali, ale wcześniej jeszcze wiosenne koncerty, w naszym najbardziej imprezowym wcieleniu.

Dziękujemy, że byliście z nami przez te wszystkie lata, dziękujemy, że jesteście z nami teraz!”

Harmonogram:

Drzwi – 19:00
Start – 20:00

KAMP! Endless Party Tour:
19.04.2024 – Olsztyn | Scena Zgrzyt
20.04.2024 – Toruń | OD NOWA
26.04.2024 – Opole | Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
27.04.2024 – Kraków | Kamienna 12
18.05.2024 – Gdańsk | B90
24.05.2024 – Rzeszów | Pod Palmą
25.05.2024 – Lublin | Fabryka Kultury Zgrzyt

Zadebiutowali w 2009 roku EP THALES ONE. Pierwsze zagraniczne wydawnictwo pojawiło się w 2011 roku w portugalskim Discotexas. Singiel CAIRO stał się komercyjnym przełomem, który doprowadził do debiutanckiego albumu KAMP!, wydanego przez ich własny label Brennnessel. Dream-popowe melodie doskonale zgrane na płycie z house’owymi utworami zainteresowały spowodowały ogromne zainteresowanie zespołem.

W lecie 2014 KAMP! wypuścił EP w nowojorskim labelu Cascine, stając się jednym z niewielu polskich zespołów z tak umocnioną pozycją w zachodnim przemyśle muzycznym. Ten krok otworzył im możliwości stałego promowania swojego materiału zagranicą.

Rok 2015 przyniósł drugi album zespołu, taneczno-kontemplacyjną „Ornetę”, po którym muzycy zagrali m.in. specjalną sesję dla Boiler Room. Kolejnym krokiem była sesja nagraniowa w Red Bull Studio w Brazylii, gdzie pod okiem Bartosza Dziedzica powstały dwa utwory wydane jako single w 2017 – „Deny” i „Turn My Back On You”.

Trzeci album „DARE” ukazał się 17 września 2018 nakładem wydawnictwa Agora i spotykając się z entuzjastycznym przyjęciem prasy (m.in. Gazeta Wyborcza, Newsweek, Vouge Polska ) i ciesząc się ogromną popularnością w serwisach streamingowych.

2019 to powrót zespołu do swoich mocniejszych elektronicznych korzeni. Zespół zmienia swoją formułę koncertową, rezygnując z grania hitów i stawia na klubową narracje, entuzjastycznie przyjętą przez publiczność, czego zwieńczeniem staje się zarejestrowana na FEST pierwsza „żywa” płyta KAMP! – „Live”

Ostatni etap działalności to trasa Endless Party, której charakterystycznym elementem jest formuła 360 – czyli grania na małej scenie wśród publiczności. Płytowy zapis tej trasy będzie ostatnią pozycją w katalogu KAMP!

 


KAMP! Endless Party | Rzeszów | 24 maja 2024 Piątek, Pod Palmą

Biletomat.pl
100 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Rzeszów

KAMP! Endless Party | Rzeszów Rzeszów

KAMP! Endless Party | Rzeszów

Pt, 24 maja 2024
godz: 20:00

od 100 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →