Ciśnienie na muzykę – Kępiński >I< Kowalonek

Koncerty
Ciśnienie na muzykę – Kępiński >I< Kowalonek

Sobota, 23 marca 2024
godz: 19:00

Akcelerator Kultury

Nowy Świat 2a, Kalisz

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

W ramach „Ciśnienia na muzykę” zaprezentujemy Państwu duet KĘPIŃSKI >|< KOWALONEK!

Kępiński >|< Kowalonek to unikalny na polskim rynku elektroniczny duet tworzony przez wielokrotnie nagrodzonego kompozytora i producenta muzyki filmowej Mira Kępińskiego oraz kompozytora, autora tekstów, producenta i uznanego wokalistę Michała Kowalonka. Artyści połączyli swoje siły i wrażliwości powołując do życia projekt godzący ze sobą elementy muzyki klasycznej, elektronicznej, aż po indie i synth pop.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Miro Kępiński – autor wielu ścieżek filmowych, m.in. do hitu „Furioza”, który był jedną z najchętniej oglądanych produkcji Netflixa w 2022 roku.

Michał Kowalonek – kompozytor, tekściarz oraz głos najważniejszych rockowych zespołów w kraju: Snowman czy Myslovitz.

W Kaliszu zagrają debiutancki album zatytułowany „Kintsugi”, który nawiązuje do japońskiej sztuki łączenia potłuczonych elementów złotem, ponownego dawania życia zepsutym przedmiotom. Ta kontemplacyjna praktyka uczy zauważać w uszkodzeniach szansę na odnowę – i o tym właśnie jest ta płyta. Album „Kintsugi” promują single energetyczne „100 Pytań Do” z gościnnym udziałem Mery Spolsky, sensualne „Planety” z Pauliną Gałązką czy ballada „Kochanie”. Wraz z albumem do sieci trafi teledysk do utworu „Amen” nakręcony na czynnym islandzkim wulkanie.


Ciśnienie na muzykę – Kępiński >I< Kowalonek | 23 marca 2024 Sobota, Akcelerator Kultury

Biletomat.pl
35 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →