Salty Sounds: Daria Zawiałow

Koncerty
Salty Sounds: Daria Zawiałow

Niedziela, 30 sierpnia 2020
godz: 20:00

Jastarnia

, Hel

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Salty Sounds: Daria Zawiałow
30.08.2020 roku, niedziela, godz. 20:00
Plac Sobótkowy, Jastarnia – Półwysep Helski
wejście od strony skrzyżowania ul. Abrahama i Błękitnej

Bilety w cenie: 99 zł

Pozbawieni możliwości wyjazdu na festiwal czy urlop za granicą, musimy odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Właśnie dlatego powstał cykl Salty Sounds.

O ARTYŚCIE

Daria Zawiałow jest autorką tekstów oraz kompozytorką. Po zaledwie dwóch studyjnych albumach rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek. Jej utwory podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii – wyróżnia ją ogromna charyzma. Zadebiutowała w 2017 roku albumem „A kysz!”. Płyta szybko pokryła się Złotem, a artystka została nagrodzona dwoma Fryderykami w kategoriach Album Roku Alternatywa oraz Fonograficzny Debiut Roku. Dwa lata później ukazał się drugi album artystki zatytułowany „Helsinki”, który również zyskał status Platynowej Płyty już kilka miesięcy po premierze.

O WYDARZENIU

Salty Sounds – siostrzany projekt Salt Wave Festival powstał z tęsknoty za muzyką na żywo. To jedyny w tym roku letni cykl koncertów na Półwyspie Helskim, na którym nie może Was zabraknąć! Odwołane festiwale, utrudnione podróże i utracona normalność. W ostatnich miesiącach musieliśmy zatroszczyć się o siebie i nauczyć się żyć w nowej rzeczywistości, by powoli móc wracać z nową energią do wspólnego przeżywania muzycznych emocji i nie tylko!

Salty Sounds to wydarzenia w nowym reżimie sanitarnym, które odbędą się na Placu Sobótkowym w Jastarni. Na każde wydarzenie w sprzedaży pojawi się limitowana liczba biletów.

Wydarzenia rozpoczynać się będą godz. 17:00 setami DJ-skimi. O godz. 20:00 zaczną się planowe występy artystów i potrwają do ciszy nocnej, czyli godz. 22:00. Na terenie wydarzenia obowiązywać będą bieżące zalecenia epidemiologiczne, z którymi należy zapoznać się przed przybyciem na miejsce.

Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone w Regulaminie, który jest dostępny na https://bit.ly/SaltySounds_RegulaminSprawdź inne wydarzenia @ Hel

Salty Sounds: Daria Zawiałow Hel

Salty Sounds x Aperol Spritz: sanah

Sb, 15 sierpnia 2020
godz: 20:00

Salty Sounds: Daria Zawiałow Hel

Salty Sounds: Fisz Emade Tworzywo

Nd, 16 sierpnia 2020
godz: 20:00

Salty Sounds: Daria Zawiałow Hel

Salty Sounds: Daria Zawiałow

Nd, 30 sierpnia 2020
godz: 20:00