Love Family Park 2013

Clubbing

Niedziela, 07 lipca 2013
godz: 10:00

Mainwiesen

, Hanau

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Wraz ze startem lata Love Family Park odsłania karty i plany związane z tegoroczną edycją imprezy. Nie tylko line-up rozrósł się do aż 22 act’ów, ale również sam park zyska na powierzchni. Po raz pierwszy w historii LFP pojawi się czwarta scena, gdzie największe gwiazdy sceny techno – jak Adam Beyer, Chris Liebing oraz Ben Klock nadadzą ton i rytm.
Pierwsza niedziela lipca jest od 18 lat terminem obowiązkowym w kalendarzu fanów elektronicznej sceny muzycznej. Gwarancja dobrej pogody, przepiękna okolica na łąkach nad Menem, bezpośrednio nad brzegiem rzeki i fantazyjne dekoracje powodują, że Love Family Park jest od lat magnesem dla fanów techno oraz house z całej Europy, a nawet wykraczają poza jej granice jeśli chodzi o publikę. Z okazji pełnoletniości zespół LFP wymyślił zupełnie wyjątkową niespodziankę dla swoich gości  – poszerzając park o jedną scenę. Jednocześnie rozrasta się sam teren festiwalu, gdyż na czwartej scenie zagrają przedstawiciele gatunków techno, jak Adam Beyer, Chris Liebing, Ben Klock i rosjanka Nina Kraviz – dla nich wszystkich będzie to debiut na tej imprezie.
Oprócz tego można cieszyć się z obecności naszych sztandarowych artystów. Sven Väth po raz 18 wystąpi jako headliner line-up. U jego boku staną międzynarodowi renomowani DJ’e i specjaliści  od open-air’ów, jak Luciano, Loco Dice, Marco Carola lub Ricardo Villalobos. Po raz pierwszy pojawi się francuskie trio dOP, pochodzące z kanady duo dj’skie Tale of Us, serwujący hity letnie Klangkarussel, jak i Ilario Alicante oraz Julien Bracht z rodziny artystycznej Cocoon. Karotte, Matthias Tanzmann, Dominik Eulberg, Robert Dietz, Nick Curly, Reboot, Gregor Tresher, Chris Wood oraz Meat zapełnią program LFP.
Rozkład jazdy dla jednej z najpiękniejszych niedziel w roku został zatem ustalony. Z zakupem biletów, nie powinno się zbyt długo zwlekać, gdyż zarówno regularne bilety, jak i pilnie limitowane VIP wejściówki dostępne są już od tygodni na stronie www.lovefamilypark.com
Lineup:
DJs: Sven Väth, Luciano, Ricardo Villalobos, Loco Dice, Marco Carola, Chris Liebing, Adam Beyer, Karotte, Ben Klock, Nina Kraviz, Tale Of Us, Klangkarussell, Matthias Tanzmann, Dominik Eulberg, Robert Dietz, Nick Curly, Ilario Alicante, Chris Wood & Meat, live: dOP, Reboot, Gregor Tresher, Julien Bracht
Teaser: http://www.youtube.com/watch?v=Djm4QHUs-B0
Bilety: http://www.lovefamilypark.com/tickets/index_ger.html  (39 EUR lub VIP – 150 EUR)
Agencja C&C bookings jest oficjalnym partnerem organizatorow LFP w Polsce.