Zaćmienie #11

Clubbing
Deep house Progressive House Tech House Techno

Piątek, 14 października 2016
godz: 22:00

DOM

Władysława IV 11a, Gdynia

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

> Ćmom, nietoperzom i sowom jesień nie robi wielkiej różnicy, wszak ponure otoczenie to dla nich środowisko naturalne. Ale też bez przesady, ile można fruwać pod gołym niebem! Szczęśliwym trafem, jest w Gdyni pewien DOM, a w nim bardzo przyjazna nocnym stworom piwnica. . .

> Już po raz jedenasty zlecimy się wokół bezlitosnej żarówki, tupiąc skrzydełkami w rytm umiłowanego techenka, ale tym razem ubarwionego częstymi wycieczkami w stronę progresywnego house’u. Spokojnie, przewodnikiem będzie mistrz w tej dziedzinie – grywał u boku takich wirtuozów jak Hernan Cattaneo, John Digweed czy Guy J, na polskiej klubowej scenie czaruje od ponad dwóch dekad… Oto nasz gość, maestro Cream.

> Szacownego przybysza wspierać będą w boju nasi sprawdzeni zawodnicy: Risto, Gibon, wldr i KAJKO, ale na tym nie koniec. Urodzinowego seta zaprezentuje też piątkowy jubilat Marboc, któremu najwyraźniej spodobały się DOMowe klimaty.

> Zaproście znajome Ćmy, uzupełnijcie zapas mocy, przynieście dobry humor, nie hałasujcie przed wejściem do klubu, pamiętajcie o braku szatni i przygotujcie się na ścisk. To będzie piękna noc! 🙂

> IMPREZA WYŁĄCZNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICHSprawdź inne wydarzenia @ Gdynia

Zaćmienie #11 Gdynia

Open’er Festival 2020

Śr, 01 lipca 2020
godz: 15:00