UNDER: LOCAL HEROS | DRWAL / MIRA EL TORO / QUARREL

Clubbing
Deep house Electro Electronic House Progressive House Tech House Techno

Piątek, 26 grudnia 2014
godz: 21:00

Atlantic

3 Maja 28, Gdynia

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Kolejna odsłona projektu UNDER tym razem odbędzie się w nowym klubie muzycznym Atlantic Gdynia w Gdyni – miejscu wspaniałych koncertów oraz specjalnych wydarzeń . Świetne nagłośnienie i wysmakowany setup oświetleniowy znakomicie wypełnia to przestrzenne miejsce.

Główna gwiazdą wieczoru będzie Drwal, prawdziwa legenda, działająca na polskim rynku muzycznym od 1991 roku . Grał na licznych festiwalach w tym dwukrotnie na Mayday Polska . Właściciel labelu ” Drewutnia rec. ” oraz autor audycji „Drewutnia Drwala Drągala” .

✖ | Zagrają:
►DRWAL
►MIRA EL TORO
►QUARREL
►MRN
►SAW
►D-FEENS

★☆★☆★

✖ | Wydarzenie na facebook’u : https://www.facebook.com/events/351182131720627/

★☆★☆★

✖ | Wybrane wydarzenia projektu UNDER :
►UNDER:IMPORT – SHARI VARI //ŁÓDZ//REDLIGHT
http://tiny.pl/qbfrt
►UNDER:IMPORT – DJ SIT//LONDYN.UK //COOLTURA
http://tiny.pl/qbfr9

★☆★☆★

✖ | Dołącz do nas i bądź na bieżąco
►UNDER► https://www.facebook.com/underurground
►KLUB ATLANTIC►https://www.facebook.com/atlanticgdynia/

★☆★☆★

►►►Sylwetki artystów wieczoru :

►► dRwal / Drewutnia dRWALa Drągala

Polski DJ , producent , promotor. Dwukrotnie grał na Mayday suportujac Sven Vath, Paul Van Dyk, Apollo 440, Dub Pistols, Takkyu Ishino, Westbam, Marusha, Dr. Motte, Tom Novy, Subsky, Greg Benz, Corvin Dalek…

Wszystko zaczęło się przez pomyłkę znajomego, który usłyszał ogłoszenie wystawione przez Radio Gdańsk. Podobno szukano chętnych na przeszkolenie i do pracy w dziale realizacji dźwięku, jednak ja się okazało szukano … prezenterów radiowych. Trudno, decyzja o uczestnictwie została podjęta, Drawl zaliczył i został… Tym samym w 1991 roku rozpoczęła się jego „kariera”. Po odbyciu stażu dostał szansę na stworzenie autorskiego programu, w którym mógł prezentować niepopularne i nieznane oblicze muzyki elektronicznej

Dość szybko „Drewutnia Drwala Drągala” zdobyła uznanie. Nowo powstałe prywatne radio ARnet skusiło go swymi antenowymi warunkami. Audycja istniała dobrych kilka lat z drobnymi przerwami i ostatecznie spadła z anteny w 2000 roku po czym została przeniesiona na jakiś czas do Internetu.

Zaraz po przejściu do ARnetu zaczął stawiać pierwsze kroki jako klubowy DJ faszerując imprezowiczów zbyt awangardowymi, jak na tamte lata, numerami nieznanych UNDERWORLD, ORBITAL, SVEN VATH…. tak to były czasy gabba i speed-transu.

Przez wiele lat dj-ska osobowość Drwala ewoluowała zahaczając o różne style muzyczne takie jak goa-trance, breakbeat, drum’n’bass, filtered disco czy tec-trance, Zmiany jakie nastąpiły na scenie po 2000 roku przyniosły wreszcie podświadomie wyczekiwane spełnienie.

Mikstura tego co do tej pory grywał, czyli houseowy groove, transowa przestrzeń i techniczna prostota, oraz czasem brejkowe elementy, przyniosły progressive i tribal. Progresywna konstrukcja numerów oparta na houseowym bicie z różnego rodzaju domieszkami z electro, a nawet techno – to właśnie usłyszycie w jego setach.

Przez ponad 10 lat odwiedził wiele klubów i festiwali występując przed takimi artystami jak Subsky, Greg Benz, Rowan Blades, Corvin Dalek, Mijk Van Dijk, Sven Vath, Takkyu Ishino, Paul Van Dyk, Lady B, Dub Pistols, Laidback, Rasmus, Tonic, Tom Novy, Dr. Motte, Marusha, Westbam a nawet DJ Quicksilver.

Również od wielu lat produkuje własne numery w zależności od projektu przypisane do różnych stylów muzycznych.

Obecnie głównie koncentruje się na działalności dziennikarskiej, uważając scenę taneczno-klubową za zbyt skomercjalizowaną i próżną. Grywa jedynie na imprezach, na których istotna jest muzyka a nie kolejny drink i partner na noc. Muzycznie pozostaje wierny transowym brzmieniom i w zależności od okazji promuje grając psy-progressive, neotrance i minimal/progressive.

✖ | FB FANPAGE:
http://drewutniarec.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/Drewutnia

★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

▶ ▷ MIRA El TORO / GDAŃSK ▲

Dj, Producent z Trójmiasta, swoją karierę rozpoczął w 2000 roku. Muzyka, którą prezentuje podczas swoich imprez to mieszanka gatunków House i Nu-Disco. Przez ponad 13 lat Mira regularnie gościł w najlepszych klubach w kraju, miał także okazję występować w Kanadzie, Francji i we Włoszech. Mira el toro wielokrotnie występował na scenie w towarzystwie wokalistów, instrumentalistów, oraz artystów światowego formatu, takich jak: Jonas Rathsman (Swe), Moon Boots (Us), Zimmer (Fr), Luke Fair (Can), Martijin Ten Velden (Uk), Pete Heller (Uk), King Unique (Uk), Mad Mark (Ger), Paul Jackson (Uk), Azzido da Bass (Ger), Terra Deva (Us) czy Alexandra Prince (Ger). Jego sety można było usłyszeć na antenie legendarnej Radiostacji, a także w audycji „Klubowe Granie” w Radiu Gdańsk, którą współtworzył. Obecnie regularnie można go usłyszeć w Sopocie, w takich miejscach jak „Galeria 63” czy „Clubogaleria Soho”. Mira el toro poza graniem w klubach zajmuje się równiez produkcją muzyki klubowej. Na swoim koncie posiada kilkanaście utworów wydanych dla wytwórni takich jak Passion Fruit, Spekulla, czy Argentyńskiej Mestiza. Wszystkie produkcje są dostępne w najlepszych sklepach internetowych z muzyka elektroniczną, m.in: Beatport.com, Juno.co.uk, Traxsource.com, Djtunes.com i wielu innych.

✖ | FB FANPAGE:
https://www.facebook.com/miraeltoromusic

✖ | SOUNDCLOUD:
https://soundcloud.com/miraeltoro
https://soundcloud.com/miraeltoro9/mira-el-toro-warm-up-mix
https://soundcloud.com/miraeltoro7/mixed-by-mira-el-toro-1

★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

▶ ▷ Quarrel Official Site / GDAŃSK ▲

Urodzony w Gdyni w Północnej Polsce. Producent oraz DJ. Uczęszczał do Szkoły Muzycznej I stopnia w Gdyni na wydziale instrumentów perkusyjnych. Sam gra tez na instrumetach Klawiszowych, Gitarze Klasycznej oraz Basowej. Swoje pierwsze produkcje datuje na okres 2004 rok, w tym tez okresie zaczęła rozwijać się jego pasja do muzyki Elektronicznej.

Jego pierwsza EP (,,Experience/Silvercrest”) ukazała się w 2008r. nakładem wytwórni Standby Records (UK). Druga EP-ka (,,Hot Like Fire”) również wydana w Standby, odniosła ogromy sukces na świecie i była supportowana przez takich DJ-ów jak: Luke Fair, Jaytech, Armin Van Burren, Slytek, In Deep We Trust, Karol XVII & MB Valence i wielu innych. Singiel utrzymywał się na 24 miejscu BEATPORT TOP 100 Progressive DOWNLOADS.

Tworazył remixy dla takich producentów jak: Slytek, In Deep We Trust, Alius & Ezzo, Mike Hoska, Parasoul, 2-Exclusive. Wykonał również remixy dla polskich artystów („Oszibarack”) oraz dla uroczej „Izy Lach”.

W międzyczasie pojawiły się tez EP-ki (,,Sunset Is Coming) , (,,Horizons”) oraz nagrany wspólnie z Sensualem (,,Sonic Booom”), do którego mix zrobił In Deep We Trust, i wydał to w swoim labelu (In Deep Records). Quarrel odniósł wiele sukcesów na scenie Producenckiej. Obecnie nagrywa dla jednych z bardziej szanowanych wytwórni na świecie (Witty Tunes Records) , (Standby Records) , (Silk Digital Records) , (Look Ahead Records).

Quarrel jest też DJ-em, gra od 2005 roku. Muzyka jaką serwuje klubowiczom to z pewnością Deepowo-Progressywne brzmienia, zahaczając o Tech House i Progressive Breakbeat. Wystąpił już w wielu klubach największych polskich miast. Był również rezydentem klubu Syntetyk oraz Mandarynka w Sopocie.

✖ | FB FANPAGE:
https://www.facebook.com/QuarrelOfficialSite/

✖ | MIXCLOUD:
https://www.mixcloud.com/Quarrel/

✖ | YOUTUBE CHANNEL:
https://www.youtube.com/channel/UCsjO3sNVKVBqrP5sciU6j0A

★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

▶ ▷ MRN / SOPOT / Te33no Collective ▲

Swoją przygodę z muzyką zaczął od gitary elektrycznej i grania wszelkich odmian metalu. Fascynacja The Prodigy, która przerodziła się w fascynację muzyką rave, techno i sprawiła, że zamienił on instrumenty na gramofony. Jego miksy to potężna dawka mocy. Starannie wyselekcjonowane kawałki, mocno dynamiczne “przejścia” – to jego wizytówka.
Artyści u boku, których zagrał m.in: Siasia, Kuba Sojka, Larix, MAXX, Rust, Black.Art, Chaos Theory, Nexy, 3PhazeGenerator.

✖ | FB FANPAGE:
https://www.facebook.com/MRNtechno/

✖ | MIXCLOUD:
http://www.mixcloud.com/techno_poland/

✖ | RA
http://www.residentadvisor.net/dj/mrn

★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

▶ ▷ Slav / GDAŃSK ▲

Pochodzi z Trójmiasta, swoją karierę DJa zainicjował w 2007 r podczas swojego kilkuletniego pobytu w Irlandii, gdzie swoje pierwsze kroki stawiał u boku zaprzyjaźnionych lokalnych Dj-ów. W przeciągu ostatnich lat jego styl muzyczny wyraźnie wykrystalizował sie w kierunku „tech-house techno” łączącym elementy gatunków muzycznych house i minimal techno

✖ | FB FANPAGE:
www.facebook.com/slav.live

✖ | SOUNDCLOUD
https://soundcloud.com/mazurs

★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

▶ ▷ d-feens / GDAŃSK ▲

Dj i organizator ewentów . Od zawsze zakochany w progresywnych dźwiękach . Wychowany na Berlin House – Housefrau , RMF-TMM , transmisjach z mayday’a oraz ikonach gatunków techno , deep i progressive house .Otwarty na nowe brzmienia . Rezydent kilku stacji radiowych Insomniafm /Solar System , Houseradio.pl /Nightsessions/Morning Coffee , One Underground Radio /Hybryds , Strom:Kraft Radio /Quieting.Tworca projektu UNDER .

✖ | FB FANPAGE:
https://www.facebook.com/dfeens
https://www.facebook.com/underurground
https://www.facebook.com/nightsessions.page

✖ | MIXCLOUD:
http://www.mixcloud.com/dfeens/
http://www.mixcloud.com/dfeensskys/

✖ | SOUNDCLOUD:
http://tiny.pl/h22j7

✖ | YOUTUBE CHANNEL:
http://tiny.pl/h873d

★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Gdynia

UNDER: LOCAL HEROS | DRWAL / MIRA EL TORO / QUARREL Gdynia

Kortez Przedpremierowo / Gdynia

Pn, 27 stycznia 2020
godz: 20:00

UNDER: LOCAL HEROS | DRWAL / MIRA EL TORO / QUARREL Gdynia

Open’er Festival 2020

Śr, 01 lipca 2020
godz: 15:00