MUSIC SQUARE GDYNIA: GUSGUS live!

Koncerty
MUSIC SQUARE GDYNIA: GUSGUS live!

Sobota, 15 lipca 2023
godz: 15:00

MUSIC SQUARE

Skwer Kościuszki, Gdynia

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

***

Koncert ulubionego zespołu nad samym morzem z zachodzącym słońcem w tle – oto przepis na muzyczne wydarzenie lata! Już 15 lipca w Gdyni nie zabraknie okazji do złapania pięknych chwil. Na Skwerze Kościuszki wystąpi znakomicie rozpoznawalny zespół z Islandii oraz najciekawsi przedstawiciele polskiej sceny klubowej. Oprócz wrażeń muzycznych pojawi się ogrom różnorakich doznań. Skwer Kościuszki zamieni się w Elektroniczny Piknik z rozbudowaną strefą gastronomiczną, która zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta kulinarne.

 Koncert GusGus w ramach Music Square to okazja do spędzenia całego lipcowego popołudnia w pięknym otoczeniu, w znakomitym stylu i przy wyśmienitej muzyce. 

GusGus to jedni z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli sceny muzycznej Islandii na świecie. Słyną z eklektycznego, międzygatunkowego stylu łączącego kulturę klubową, pop przeszłości i elektroniczne brzmienia. Ta ekscentryczna grupa została zawiązana w latach 90. w Reykjaviku.
Na przestrzeni lat jej skład ulegał częstym zmianom. W ostatnich latach przekształciła się w duet, który tworzą producent Birgir Thorarinsson oraz wokalista Daníel Ágúst. Latem 2021 roku ukazał się jedenasty album grupy, zatytułowany „Mobile Home”.
To zachwycająca mieszanka electropopu i współczesnej muzyki klubowej. W Gdyni zespół wystąpi w pełnym składzie koncertowym, razem z wokalistką VÖK.

Oprócz GusGus, podczas Music Square usłyszymy polskich artystów podążających zbliżonymi tropami. Duet producencko-didżejski Sarapata zasłynął z owocnej współpracy z wieloma uznanymi nazwiskami krajowej sceny. Doskonale rozwinięte elektroniczne brzmienie, za które odpowiadają bracia Sarapata, nie pozwala słuchaczom spokojnie stać w miejscu. Z kolei duet Vacos Malcolm to reprezentanci „mrocznego i niepokojącego brzmienia, które zabiera w podróż w pustkę syntezatorowego nieznanego”. Vacos jest pomysłodawcą i współorganizatorem festiwalu Wisłoujście , a William Malcolm to amerykańsko-brytyjski wokalista, muzyk, kompozytor i producent wychowany w Polsce. Skład Music Square uzupełniają doświadczeni polscy didżeje Fresh, Glasse oraz dRWAL, którzy zadbają o odpowiednią ścieżkę dźwiękową dla upalnego gdyńskiego popołudnia. 15 lipca w Gdyni czeka nas apogeum letnich doznań!

Organizatorami wydarzenia są More Music Agency, Portobello Group oraz Smile Reprezent.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

MUSIC SQUARE GDYNIA: GUSGUS live! | 15 lipca 2023 Sobota, MUSIC SQUARE

Biletomat.pl
90 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Gdynia

MUSIC SQUARE GDYNIA: GUSGUS live! Gdynia

Open’er Festival 2023

Śr, 28 czerwca 2023
godz: 16:00

MUSIC SQUARE GDYNIA: GUSGUS live! Gdynia

MUSIC SQUARE GDYNIA: GUSGUS live!

Sb, 15 lipca 2023
godz: 15:00

od 90 PLN
MUSIC SQUARE GDYNIA: GUSGUS live! Gdynia

Brasswood Fest: Pylenie

Pt, 28 lipca 2023
godz: 17:00

od 69 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →