before LOST

Koncerty
before LOST

Piątek, 20 marca 2020
godz: 19:00

Debrznica Pałac

, Debrznica

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Wiosna. Nowy początek. Słońce w powietrzu. Uśmiech w sercu. Niecierpliwość duszy. Kurwiki w oczach 😉 
Pobudka natury. Las, łąka, leniwy strumyk. 
XIX wieczny, nadgryziony zębem czasu pałac. Jego nieprzeniknione wnętrza i tajemnicza okolica. Cisza przełamana elektronicznym line-upem zbudowanym z polskich i zagranicznych artystów.  Ostatnie podrygi zimowej szarości topniejące w wizualnych promieniach. Topienie Marzanny w rzece tańca. 
Niech ożyje Jaryła. 

Line-up: TBA 

XIX wieczny pałac, położony w malowniczej wsi Debrznica w województwie lubuskim, 10 kilometrów od Garbicza, znany z wcześniejszych eventów, kolejny raz otwiera swoje podwoje dla tych, którzy cenią sobie aktywny odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku, kameralny klimat (wręcz domową atmosferę), dobre towarzystwo, anonimowość, intymność. 
Wydarzenie, jak wskazuje nazwa, to przedbiegi do czerwcowego festiwalu LOST przesilenie, który odbędzie się w tym samym miejscu w dniach 5-7.06.2020. Wtedy będziemy mogli przywitać lato. Dwie sceny pod niebem, dwie w pałacu. Wizualny spektakl. Ogień. Woda. 
Ciekawskich odsyłamy po więcej informacji TUTAJ

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


before LOST | 20 marca 2020 Piątek, Debrznica Pałac

Biletomat.pl
60 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Debrznica

before LOST Debrznica

Castello Festival 2020

Cz, 28 maja 2020
godz: 16:00

before LOST Debrznica

LOST FESTIVAL 2020

Pt, 05 czerwca 2020
godz: 19:00

od 130 PLN