ON/OFF with Maximilian Skiba, Deepflava, Biernaski

Clubbing
Deep house House Tech House

Sobota, 08 listopada 2014
godz: 21:00

Rura

Aleja Najświętszej Maryi Panny 38, Częstochowa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

„ON/OFF”
08.11.2014 Sobota / Klub Rura

MAXIMILIAN SKIBA , DEEPFLAVA, BIERNASKI

On/Off to nowa impreza w Klubie Rura którą do życia powołuje Biernaski.
Do tej pory zapraszał takich dj’i i producentów jak Dj Spox,Beats Friendly,Fair Weather Friends czy Diskollektive.
Na imprezach będziecie mogli usłyszeć mieszankę nowych tanecznych brzmień które serwować będą jedni z czołowych polskich dj’i i nie tylko.
Pierwszymi w nowym cyklu będą:

▶MAXIMILIAN SKIBA (The KDMS,Internasjonal)

https://www.facebook.com/maximilianskiba
https://soundcloud.com/max-skiba

▶DEEPFLAVA (Agnes / Tune ) Dust Records

https://soundcloud.com/deepflava

▶BIERNASKI (On The Fruit Music,Brennnessel,Anse)

https://soundcloud.com/biernaski
https://www.facebook.com/biernaski

Start 21:00
Wstęp 10 pln
Do 22:00 lista Facebook FREE
Od 21:00 do 23:00 HAPPY HOUR
Before Party od 21:00

UWAGA!!!!!!
DO 22:00 PRZY WEJŚCIU BILET NA KOLEJNĄ IMPREZĘ ON/OFF* W PREZENCIE.

6.12.2014 Sobota
ON/OFF* with MISTER TEASER [Portugal/Porto], Diskollektive, Biernaski

Zapraszamy

MAXIMILIAN SKIBA
Duży talent i barwna postać na naszej scenie klubowej! Uznanie poza krajem zyskał w bardzo młodym wieku, kiedy wydawał swoje pierwsze solowe numery dla labelu Boxer Records. Oddany fan disco, zawsze uśmiechnięty i roztańczony.

Zadebiutował w 2005 roku płytą wydaną dla Boxer Recordings, która zawędrowała do czołówki legendarnego CBS top 100. W między czasie otrzymał wraz z kolegami z King Of Kong nagrodę Aktivist’a i re-komponował klasyki Chopina na potrzeby składanki „Astigmatic Inspired By Chopin”.

W 2009 roku na niemieckiej wytwórni Gomma Records ukazał się pierwszy singiel jego projektu The KDMS, który współtworzy z wokalistką Kathy Diamond. Utwór zremixował sam Nicky Siano (rezydent legendarnego nowojorskiego Studia 54), a kawałek został wyróżniony wśród singli roku 2009 w Radiu Roxy oraz pojawił się na wielu składankach m.in. VA – Toolroom Knights od Jaguar Skills – gwiazdy BBC Radio 1.

Miesiąc później paryska wytwórnia Skylax Records wydała ep, która została oceniona 9/10 przez francuski magazyn Trax, a utwór „Monster” towarzyszył pokazom mody podczas londyńskiego tygodnia mody oraz trafił do ekskluzywnego mixu Mylo, który wydany był przez brytyjski MixMag.

Na początku 2010 roku ukazał się nowy album Noviki, gdzie Max jest współautorem i producentem dwóch kawałków, w tym tytułowego Lovefinder’a. Album zgarnął Fryderyka w kategorii płyta roku, muzyka klubowa. Późniejszy co-remix Maxa dla kawałka „Hall of Shame” rozgrzewał parkiety przy setach takich osobistosci jak Erol Alkan, czy Aeroplane oraz znalazł się w mixie podsumowującym najlepsze kawałki 2010 roku brytyjskiego duetu Jaymo & Andy George z BBC Radio One, sam Max natomiast pod koniec roku reprezentował nasz kraj podczas targów Expo 2010 w Shanghai’u.

Późniejsze działania skupiają się głównie wokół The KDMS, który w zeszłym roku podsumował dotychczasową działalność albumem Kinky Dramas & Magic Stories. Na płycie o której rozpisały się nawiększe branżowe tytuły, tj. Guardian, Fact Mag, Resident Advisor, MagneticMag czy Groove, gościnnie udzielił się Alexis Taylor, głos zespołu Hot Chip. Płyta pozwoliła zespołowi wystąpić na festiwalach, ważnych przeglądach jak The Great Escape oraz odbyć trasy koncertowe w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Chinach, Korei Południowej, a ostatnio również w Stanach Zjdenoczonych. Zespół był oficjalnym supportem Brytyjskiej trasy koncertowej Little Boots, a wśród smietanki artystów, która grała piosenki z płyty znalazł się sam Snoop Dogg.

W ciągu najbliższych paru miesiący premierę będzie miało nowe solowe wydawnictwo „Shanghouse” dla norweskiego Internasjonal, wytwórni pod patronatem Prins’a Thomas’aSprawdź inne wydarzenia @ Częstochowa