Decadent Fun Club + Anja Orthodox (solo) | Chorzów

Koncerty
Decadent Fun Club  + Anja Orthodox (solo) | Chorzów

Niedziela, 25 lutego 2024
godz: 18:00

Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe

aleja Muzyków 1, Chorzów

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Trasa koncertowa z okazji wydania debiutanckiego albumu Decadent Fun Club „OKO”.

Gościem specjalnym będzie Anja Orthodox ze swoim solowym projektem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

_______________________

Po kilku latach intensywnego koncertowania w klubach, kawiarniach, piwnicach, skłotach oraz na największych scenach festiwalowych (m.in. Męskie Granie, Pol’and’Rock, Jarocin, Castle Party, OFF Camera, FAMA) Decadent Fun Club wydaje długo wyczekiwany album „OKO” (premiera 23 lutego 2024). 

Album wyczekiwany przez branżę muzyczną, która dostrzegła potencjał Decadent Fun Club już kilka lat temu, ale przede wszystkim – przez słuchaczy. Środki na realizację albumu w dużym stopniu pochodzą od fanów, którzy wzięli udział w zrzutce, dzięki czemu zespół mógł zadbać o najwyższą jakość przy jednoczesnym zachowaniu całkowitej swobody artystycznej. W odróżnieniu od wczesnych, anglojęzycznych utworów DFC, album „OKO” zawierać będzie 10 piosenek z polskimi tekstami. Za brzmienie odpowiada dwóch producentów: Leszek Biolik (m.in. Republika, Wilki, Fiolka) i Bartek Szczęsny (m.in. Rebeka, The Dumplings, KAMP!).

Teledysk „Tango”: https://youtu.be/ShcpCd5D8oQ?si=Bg2viMOlUxcqCKCR  
Teledysk „UFO”: https://youtu.be/F4KTyXqFRfc?si=-c2ZeqLcFldnsPiF  

Oprócz Decadent Fun Club wystąpi GOŚĆ SPECJALNY – Anja Orthodox – ze swoim solowym projektem.

Początki projektu solowego Anji sięgają roku 2000, kiedy to zafascynowana syntezatorami i samplerami rozpoczęła pracę nad materiałem w klimacie synth/romantic/experimental. Zagrała nawet kilka kameralnych koncertów, jednak działalność jej macierzystego zespołu Closterkeller była na tyle intensywna, że projekt solo poszedł w odstawkę.  Fani od wielu lat dopytywali Anję o kontynuację tego intrygującego wątku, było nawet kilka prób, w większości nieskutecznych – poza jednym, symbolicznym akcentem w postaci utworu „W teatrze cieni” (https://youtu.be/nCS5v3B1r3I?si=sxkVZl30nN5dLHmA), który ukazał się na singlu w 2016 roku. Pozostała część materiału solowego ponownie trafiła do „szuflady”. Aż do teraz…

Impulsem okazało się zaproszenie Anji przez zespół Decadent Fun Club do zaśpiewania w utworze “Tam” (https://youtu.be/Hig9ldfia4Y?si=RYTzSwhiUCTldBdI). Idąc za ciosem, zespół zaproponował Anji udział w trasie koncertowej. Początkowo miała tylko zaśpiewać gościnnie jeden utwór, jednak z czasem wokalista zespołu – Paweł – zdołał nakłonić Anję do tego, by „przy okazji” zagrała też swój koncert. Będzie to nie lada gratka dla wszystkich fanów Anji i z pewnością jedna z nielicznych możliwości usłyszenia jej autorskiego materiału solo, gdyż w dalszej przyszłości na realizację czekają już kolejne plany związane z Closterkeller. 


Decadent Fun Club + Anja Orthodox (solo) | Chorzów | 25 lutego 2024 Niedziela, Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe

Biletomat.pl
40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →