KARAŚ/ROGUCKI – Bydgoszcz 2.12

Koncerty
KARAŚ/ROGUCKI – Bydgoszcz 2.12

Piątek, 02 grudnia 2022
godz: 17:00

Fabryka Lloyda

Fordońska 156, Bydgoszcz

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Po raz drugi muzyczny duet KARAŚ/ROGUCKI zawita do Fabryki Lloyda! 2.12 na naszej scenie usłyszymy ich kawałki z najnowszej płyty…
„Czułe Kontyngenty” to drugi album pod szyldem zespołu KARAŚ/ROGUCKI. Kuba Karaś, Piotr Rogucki, Wiki Jakubowska oraz Kamil Kryszak stworzyli 12 kompozycji, które przenoszą do świata życzliwości, romantyzmu i nostalgii.
Otwarcie: 18:00
Koncert: 20:00

I Pula 79zł II Pula 99zł
Cena biletu zależy od terminu zakupu, po wyprzedaniu I Puli, dostępne będą bilety z Puli II.
– „Czułe Kontyngenty”, to według założeń przyjętych na początku działalności, kolejny po płycie „Ostatni bastion romantyzmu”, transport piosenek o miłości.
Tym razem wysyłamy do słuchaczy przesłanie, że miłość jest narzędziem dającym szansę na wyrwanie się z chaosu, w którym pogrąża się świat. Jest trochę refleksyjnie i osobiście, jest czule i blisko. – mówi Piotr Rogucki.
Pod względem muzycznym to KARAŚ/ROGUCKI rozpoznawalny z pierwszego albumu. Charakterystyczny bas i melodyjne riffy, okraszone synthami w sosie new romantic, romantic pop czy shoegaze. Jednak po naszych doświadczeniach koncertowych, przeniosłem do produkcji więcej energii, gitar i żywych bębnów. – dodaje Kuba Karaś.
Zapraszamy do spędzenia tego grudniowego piątku razem z nami! Do zobaczenia!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupyImprezy blisko Ciebie w Tango App →