Kamp!

Clubbing

Sobota, 05 grudnia 2009
godz: 21:00

Tabubar

Rynek 6, Bydgoszcz

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Muzyka: Electro-pop, Synth-pop, Disco

 

We are the Kampions! zdaje się słyszeć na każdym koncercie tego muzycznego objawienia 2009 roku. Michała, Radka i Tomka łączy nie tylko pasja tworzenia, ale również podobne muzyczne inspiracje i pełna muzyczna kompatybilność. To dzięki niej, mimo, iż na co dzień dzielą ich setki kilometrów (pomiędzy Wrocławiem a Łodzią), na koncertach stanowią zgrany kolektyw. Kolektyw, który przebojem wszedł na polski rynek muzyczny i – mimo krótkiej historii – ma już na swoim koncie występy na licznych europejskich festiwalach. Choć, jak mówią, cenią sobie przede wszystkim kontakt z publicznością. A o ten najłatwiej w małych klubach.

Kamp! to idea czysto muzyczna. Zespół stanowi trzech muzyków, którzy dotąd zajmowali się głównie własnymi projektami. Bezpośrednim powodem zawiązania zespołu była wspólna chęć eksploracji różnych gatunków elektroniku spod znaku 120 BPM i zabawa konwencją. W praktyce oznacza to liczne nawiązania do disco lat 80’, elektroniki lat 90’ i współczesnych nurtów muzyki tanecznej.

Kamp! prowadzą również własny net-label Brennnessel, w którym wydają zarówno swoją muzykę jak i innych obiecujących producentów współczesnej elektroniki.

W Bydgoszczy wystąpią po raz pierwszy. Wsparcie otrzymają od Eswuer’a i Tytt’a.

Zapraszamy!

 Sprawdź inne wydarzenia @ Bydgoszcz

Kamp! Bydgoszcz

Rakieta / Mr. Lex & Kędzior

Sb, 22 lutego 2020
godz: 22:00