ACT – PRELUDE, Warszawa, TBA

Koncerty
ACT – PRELUDE, Warszawa, TBA

Piątek, 02 grudnia 2022
godz: 23:00

Warszawa

, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jesteśmy niezależnym kolektywem muzyczno-artystycznym z Warszawy. Jako artyści wierzymy w tworzenie niezwykłych, unikalnych doświadczeń w różnych, nietypowych przestrzeniach poprzez niesamowite występy audio-wizualne
Organizujemy cykl hard/hardcore techno eventów w Warszawie pod nazwą – ACT. Podobnie jak w przypadku elementów dzieła teatralnego, każdy z eventów ACT będzie miał inny nastrój oraz koncepcję wizualną i chcemy przedstawić Wam – ACT PRÈLUDE.
RÈLUDE to wstęp, część, która pojawia się na początku naszej historii. Da Wam pojęcie o czym jest MÖSARV ACT w sposób audio-wizualny, zanim nastąpi jego właściwa część.
Chcemy dawać raverom niezwykłe doświadczenia audio-wizualne w wykonaniu szalonych artystów. Ludzie, którzy przez lata starali się być najlepsi w swoim fachu, tworzą nasz team i pracują nad produkcją ACT.
Nie korzystamy z komercyjnych przestrzeni klubowych. Wybieramy nietypowe lokalizacje, które projektujemy specjalnie na konkretny ACT hard techno muzyki.
Do realizacji naszych idei używamy sprzętu audio-wizualnego topowych marek. Jeden z najlepszych systemów dźwiękowych – Void acoustics, pozwoli usłyszeć, poczuć i połączyć się poprzez niezapomniany, wciągający dźwięk. Pokaz świetlny Pangolin laser systems, zaprojektowany i powiązany z kontentem wizualnym PRÈLUDE, wprowadzi Was w cykl raveów MÖSARV ACT.
Wszystko po to, by zapewnić Wam jak najlepsze doświadczenia i sprawić, by sztuka ożyła.
Nie jest nam obojętne, co dzieje się teraz tuż za naszą granicą, dlatego wspieramy naszych przyjaciół, rodziny i wszystkich mieszkańców Ukrainy.
Część dochodu z biletów przekażemy na pomoc Ukraińcom dotkniętym rosyjską inwazją. Aby MÖSARV Act – prèlude mógł się odbyć, łączymy nasze siły i wizję kultury techno z :raveon, twórcą fundacji „Ręka na Wschód”.
„Ręka na Wschód” pozycjonuje się jako fundacja kierowana przez młodzież, której przyświecają idee wygrania przez Ukrainę wojny i rozwiązania humanitarnych problemów uchodźców.
Fundacja była bezpośrednio zaangażowana w pomoc uchodźcom na granicy na początku wojny i organizowała pełnowymiarowe ewakuacje dla osób znajdujących się w pobliżu terenów objętych walkami. Doradzają i skutecznie pomagają wszystkim potrzebującym.

Line-up :

6EJOU // INDUSTRIAL VIOLENCE // KOMPOUND
FB: www.facebook.com/6ejou/
SC: soundcloud.com/6ejou
IG: www.instagram.com/6ejou/
BC: 6ejou.bandcamp.com

RABBeAT // TFIF // KOMPOUND
FB: www.facebook.com/raverabbeat/
SC: soundcloud.com/rabbeaat
IG: www.instagram.com/rabbeat.music/…

AYAHUASCA
FB: www.facebook.com/AyahuascaNL
SC: soundcloud.com/arun-delil
IG: www.instagram.com/nlayahuasca/

MERVH
FB: www.facebook.com/mervhofficial/
SC: soundcloud.com/mervhh
IG: www.instagram.com/mervhh_/

VASSERMVN // MÖSARV:
SC: soundcloud.com/vassermvn
IG: www.instagram.com/vassermvn/

RÖSA // MÖSARV
SC: soundcloud.com/roesa-dj
IG: www.instagram.com/djrosa.tech/

WYDARZENIE 18+

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


ACT – PRELUDE, Warszawa, TBA | 2 grudnia 2022 Piątek, Warszawa

Biletomat.pl
40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

ACT – PRELUDE, Warszawa, TBA Warszawa

RVV: Tears In Thrive [ODWOŁANE]

Sb, 28 stycznia 2023
godz: 11:00

od 55 PLN
ACT – PRELUDE, Warszawa, TBA Warszawa

DINNER SHOW | SOBOTA

Sb, 28 stycznia 2023
godz: 20:00

ACT – PRELUDE, Warszawa, TBA Warszawa

Smolna: Answer Code Request

Sb, 28 stycznia 2023
godz: 23:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →