OFF Festival Katowice 2021

OFF Festival Katowice 2021

Lokalizacja

Dolina Trzech Stawów, Katowice

ul. Francuska 180A, Katowice

OFF Festival przez lata wypracował sobie renomę jednego z najciekawszych letnich wydarzeń muzycznych. Trzeba przyznać, że projekt Artura Rojka stanowi jedyną w swoim rodzaju propozycję o niezwykle eklektycznym charakterze muzycznym i niepowtarzalnej atmosferze, którą zawdzięcza urokliwej lokalizacji w Katowicach – Dolinie Trzech Stawów.

OFF Festival Katowice 2021 - najważniejsze informacje

OFF Festival Katowice 2020 z powodu pandemii COVID-19 został przeniesiony na następny rok. OFF Festival Katowice 2021 odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia 2021, w Dolinie Trzech Stawów.

OFF Festival to jedna z najbardziej uznanych festiwalowych marek w Polsce. Festiwal już od 2006 roku, bo wtedy odbyła się jego pierwsza edycja, przyciąga zastępy fanów, którzy są spragnieni muzycznych wrażeń. Wszystko za sprawą jednego z najciekawszych programów artystycznych, w którym co roku znajdziemy niezwykle szerokie grono artystów.

Każdego roku podczas OFF Festival usłyszeć możecie pełen wachlarz dźwięków z niemalże każdego gatunku muzycznego. Od szeroko rozumianego popu i alternatywy, przez rock, metal i najbardziej połamaną elektronikę.

OFF Festival Katowice 2021 - line-up

Line-up nie jest jeszcze znany

OFF Festival Katowice 2021 - Newsy

OFF Festival Katowice 2021 - relacje

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →