ŻUBROFFKA świętem krótkiego filmu i… muzyki!

Wydarzenie

Podlaski festiwal ŻUBROFFKA to nie tylko przegląd najciekawszych filmów krótkometrażowych, ale też muzyczne performensy i koncerty. W tym roku usłyszymy m.in. Kode9 i King Midas Sound!

Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA zaczyna drugą dekadę swojego istnienia – 11. edycja imprezy odbędzie się od 7 do 11 grudnia w Białymstoku i na Podlasiu. Co ważne, festiwal już dawno przestał być wydarzeniem prezentującym jedynie krótkie formy filmowe.
Tradycją ŻUBROFFKI jest uroczyste otwarcie, podczas którego światowe gwiazdy muzyki grają na żywo do niemych filmów. W tym roku otwarcie festiwalu uświetni występ legendy dubstepu i założyciela wytwórni Hyperdub KODE9, który zagra na żywo do filmu „Szantaż” mistrza suspensu, Alfreda Hitchcocka.

Kode9
Podczas wieczorów klubowych, o gorącą atmosferę zadbają Brytyjczycy: KING MIDAS SOUND (na zdj. głównym) oraz duet DUB PHIZIX feat STRATEGY. Na najlepsze tropical bass party zabierze nas przylatujący prosto z Brooklynu UPROOT ANDY i nieobliczalne szalone włoskie MILANGELES! Muzyczny wschód reprezentować będzie MOA PILLAR, wybuchowa rosyjska mieszanka pełnych etniczności brzmień i nowoczesnej elektroniki.

ŻUBROFFKA – wydarzenia muzyczne:

07.12.2016, godz. 20:30
Uroczyste otwarcie festiwalu: KODE9 (UK) na żywo do filmu Szantaż Alfreda Hitchcocka
Kino Forum, ul. Legionowa 5, Białystok
bilety 15 zł/20 zł
08.12.2016, godz. 22:00
Konkurs Music Video + koncert MOA PILLAR (RU)
Klub Fama, ul. Legionowa 5, Białystok
wstęp wolny
09.12.2016, godz. 22:30
King Midas Sound (UK)
Dub Phizix & Strategy (UK)
Majki (PL)
Klub Fama, ul. Legionowa 5, Białystok
bilety 15 zł/20 zł
10.12.2016, godz. 22:30
Uproot Andy (USA)
Milangeles (IT)
Global Diggers (PL)
Klub Fama, ul. Legionowa 5, Białystok
bilety 15 zł/20 zł
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →