Zobaczcie, jak Animal Collective genialnie scoverowali kawałek Silver Jews

fot. NME.com
News
Animal Collective nie pozwalają o sobie zapomnieć

Animal Collective nagrali nową sesję dla SiriusXM, podczas której zaprezentowali przeróbkę utworu Silver Jews „Trains Across The Sea”.

Animal Collective nie pozwalają o sobie zapomnieć

Na potrzeby własnej interpretacji Animal Collective spletli nagranie z innym numerem zatytułowanym Jeie’s Open. Jest to kawałek Amerykanów, który nigdy nie został oficjalnie wydany, ale był wykonywany na żywo przez zespół na trasie w 2018 roku.

Animal Collective w lutym wydali swój ostatni studyjny album Time Skiffs. Na swoim jedenastym albumie grupa nawiązuje do bardziej swojskich melodii Merriweather Post Pavilion i hymnicznych medytacji Feels z 2005 roku, tworząc błogą kolekcję przestrzennych utworów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Animal Collective – Genie’s Open x Trains Across The Sea

Odwołana trasa

W tym tygodniu zespół niestety odwołał planowaną brytyjską i europejską trasę koncertową promującą Time Skiffs, która miała rozpocząć się w Irlandii w przyszłym miesiącu. Tłumacząc swoją decyzję, grupa poinformowała fanów, że „rzeczywistość ekonomiczna sprawiła, że trasa koncertowa stała się po prostu nieopłacalna”

Od inflacji do dewaluacji waluty i rozdętych kosztów wysyłki i transportu, po prostu nie mogliśmy stworzyć budżetu dla tej trasy. Zawsze byliśmy typem ludzi, którzy wytrwali przez trudne czasy i wyszli na scenę, chyba że nasze zdrowie to uniemożliwiało. Decydujemy się jednak tym razem nie podejmować ryzyka dla naszej kondycji psychicznej, która zostałaby wystawiona na poważną próbę w związku ze zbyt dużymi stratami finansowymi

– mogliśmy przeczytać w mediach społecznościowych AC.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →