Zobaczcie gramofon, który automatycznie redukuje szumy i trzaski ze starych płyt 

fot. Materiały producenta
News
Gramofon inny niż wszystkie

Nowoczesny i stylowy gramofon trafi do sprzedaży jeszcze we wrześniu tego roku.

Gramofon inny niż wszystkie

Ceniona przez audiofilów marka Pro-Jet wprowadza do sprzedaży nowy gramofon o nazwie PRO S. Nie jest to jednak pierwszy z brzegu sprzęt grający a prawdziwy majstersztyk, który wedle słów firmy będzie potrafił „skutecznie usuwać szumy i trzaski ze starszych, zużytych winyli, przywracając tym samym wrażenie, jakby ponownie słuchało się nowych, świeżo wydanych płyt”. Brzmi obiecująco, prawda?

Gramofon zadebiutuje jeszcze we wrześniu. W porównaniu do swojego poprzednika Pro-Jet PRO, PRO S będzie w stanie odtwarzać płyty nagrane w standardach 33, 45 i 78 RPM. Nowy model posiadać będzie również 10-calowe ramię w kształcie litery S oraz ciężki, aluminiowy talerz uzupełniony o pierścień tłumiący z TPE (odpowiedzialny za redukcję rezonansu).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. Materiały producenta
fot. Materiały producenta

Dla miłośników winyli

Poza tymi wszystkimi dodatkami będziemy mieć do czynienia z w dużej mierze znajomym zestawem Pro-Jet, który sama marka opisuje jako „idealne rozwiązanie premium dla miłośników winyli” i „model zaprojektowany dla świadomych słuchaczy muzyki”. Rynkowa cena gramofonu to 799 funtów. Więcej specyfikacji i informacji na temat PRO S można uzyskać na stronie internetowej Pro-Jet, pod tym linkiem.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →