Zobacz występ Tricky’ego i Marty Złakowskiej

News
Tricky

Polska wokalistka Marta Złakowska zaśpiewała z legendą trip-hopu na specjalnym koncercie nagranym dla radia KEXP.

Tricky: ekskluzywny koncert dla KEXP

Tricky, były członek Massive Attack, który od ponad 20 lat konsekwentnie kroczy własną artystyczną ścieżką, został zaproszony przez amerykańską rozgłośnię KEXP o nagranie ekskluzywnej sesji na potrzeby cyklu Live on KEXP at Home. Muzyk zgodził się i zarejestrował 5 kawałków, w większości pochodzących z jego ostatniego albumu Fall To Pieces.

To właśnie na tej płycie pojawiła się Marta Złakowska, która użyczyła swojego głosu do aż dziewięciu utworów z tracklisty. Teraz brytyjski muzyk zaprosił naszą rodaczkę również do wzięcia udziału w nagraniu występu na żywo dla KEXP. Koncert oraz ponad piętnastominutowy wywiad z Trickym możecie zobaczyć poniżej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tricky – Live on KEXP at Home

Tricky i Marta Złakowska

Przypomnijmy, jak doszło do współpracy Tricky’ego ze Złakowską. Artysta w 2017 roku, podczas trasy po naszym kraju szukał wokalistki, która towarzyszyłaby mu i śpiewała po polsku. Martę Brytyjczykowi polecił dziennikarz Radia Kraków. Złakowska, związana była wówczas z krakowskim zespołem Meeow.

Okazało się, że jej głos  z miejsca bardzo przypadł do gustu muzykowi. Zaprosił  ją na wspólną trasę koncertową, która początkowo miała obejmować kilka europejskich miast, ale ostatecznie rozrosła się do dwuletniego światowego tournée. Na sam koniec Tricky zaoferował Polce wspólne nagranie płyty, która później została zatytułowana Fall To Pieces. Album powstał  w berlińskim mieszkaniu Tricky’ego w drugiej połowie 2019 roku.

Tricky

Wszystko to, co dzieje się, odkąd Tricky pojawił się na mojej drodze, powoduje, że coraz częściej i coraz odważniej myślę o solowych utworach. Ale nie robię nic na siłę. Przyglądam się, słucham, szukam swojego miejsca w różnych obszarach muzyki elektronicznej. Czekam na właściwy moment – zdradziła niedawno Złakowska

Czekamy zatem z niecierpliwością na debiutancką płytę wokalistki.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →