Zobacz DJ set Jessy Lanza prosto z jej kanapy

News Film Galeria

Czas, który spędzamy w samoizolacji, możemy wykorzystywać na wiele sposobów. Kanadyjska artystka, Jessy Lanza, postawiła na kreatywność i przygotowała dla swoich fanów muzyczny prezent, nie wstając przy tym nawet z kanapy.

Na ciężkie czasy – Jessy Lanza

Jessy Lanza, która jeszcze w tym roku ma wydać swój trzeci album, nagrała godzinny koncert dla nowojorskiej stacji The Lot Radio. W swoim secie wykorzystała muzykę takich twórców jak m.in.: Addison Groove, MHYSA i Ikonika. Występowi towarzyszyły wizualizacje wyreżyserowane przez Winstona Holmesa Case’a, który wcześniej współpracował z The xx i Grimes. Na nagraniu widzimy sprzęt Lanzy rozstawiony na stoliku do kawy. Artystka ma też pod ręką wino, do którego od czasu do czasu zagląda. Grunt to właściwe zadbanie o nastrój, zarówno swój, jak i występu.

Przypomnijmy, że ostatnie wydawnictwo Jessy Lanzy to singiel Lick In Heaven, który na rynek trafił w lutym obecnego roku. Utwór ten jest pierwszym premierowym materiałem artystki od 2016 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jessy Lanza – talent, wrażliwość i samoświadomość

Jessy Lanza uważana jest przez wielu za jedną z najzdolniejszych wokalistek młodego pokolenia, które tchnęły nowego ducha we współczesną elektronikę. Od dziecięcych lat przejawiała zamiłowanie do muzyki pop. Do swoich idolek zalicza Janet Jackson czy Aaliyah, co słychać wyraźnie w jej twórczości. Uczyła się jazzu na Uniwersytecie Concordia w Montrealu.

Związana jest z cenioną londyńską wytwórnią Hyperdub, specjalizującą się w basowych brzmieniach (dla oficyny nagrywają gwiazdy współczesnej niezależnej elektroniki, m.in. Burial, The Bug, Kode9, Ikonika). Do tej pory wydała dwa długogrające albumy. Krążki Pull My Hair Black i Oh No pojawiły się w sprzedaży kolejno w 2013 i w 2016 roku. Dorobek uzupełnia kilka EPek i singli. W 2017 roku Jessy Lanza wystąpiła na katowickim OFF Festival.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →