Znów to zrobili. Audioriver Festival kolejny raz z sold-outem!

News
ekologia na audioriver 2019

Tysiące fanów elektroniki z całej Polski, a nawet dalej, nie zawiodło. Organizatorzy Audioriver Festival poinformowali o wyprzedaniu biletów na swoją imprezę.

Audioriver Festival – kolejna wyprzedana edycja

Stało się to, czego można było się spodziewać. Audioriver Festival kolejny raz został wyprzedany. Swoich właścicieli znalazły wszystkie karnety dwudniowe oraz jednodniowe bilety na piątek i sobotę. W sprzedaży pozostała jedynie bardzo ograniczona pula wejściówek na niedzielne Sun/Day. Te bilety będą dystrybuowane bezpośrednio na bramce podczas festiwalu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver Festival – przygotuj się. Sprawdź timetable i nasze rekomendacje!

Parę dni temu organizatorzy Audioriver Festival przedstawili timetable. Przyjrzyjcie się temu kto, gdzie i kiedy zagra podczas nadchodzącego weekendu. Szczegóły znajdziecie w naszym artykule. Jednocześnie nie zapomnijcie zapoznać się z rekomendacjami naszych redaktorów!

Audioriver Festival – sprawdź aplikację Tango na festiwalu

Jak informowaliśmy Was wczoraj, Tango, nasza aplikacja dedykowana życiu kulturalnemu, będzie dostępna podczas Audioriver Festival. Dzięki niej dowiecie się wszystkiego, co najważniejsze. W jednym miejscu znajdziecie informacje o timetable, zmianach w harmonogramie, zbliżających się występach czy opisy artystów. Aplikację można już teraz pobrać z Google Play i Apple Store.

Tango #idęwtango

Tango #idęwtango

Audioriver Festival – odwiedź nas w strefach Tango #idewtango

Wraz z oficjalną premierą Tangopoinformowaliśmy Was o dwóch strefach, w których spotkacie się z nami i dowiecie wszystkich szczegółów na temat aplikacji. Co więcej, to właśnie w tych strefach czekać będą na Was liczne atrakcje oraz nagrody. Jak je zdobyć? Dowiedzcie się się tutaj. Nasze strefy znajdziecie tuż przy scenie miejskiej i na samym terenie festiwalu.

Tango Audioriver

Audioriver Festival 2019 – woda dla wszystkich, nowa linia ubrań i nie tylko

Tegoroczna edycja Audioriver Festival przyniesie sporo nowości dla uczestników imprezy i – miejmy nadzieję – udogodnień. Organizatorzy zapewnili o darmowym dostępie do wody pitnej, a także przedstawili nową serię ubrań inspirowanych festiwalem. Liczymy, że to niejedyne atrakcje jakie czekają na nas w Płocku!

audioriver z własną marką odzieżową audioriwear

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →