Znamy support polskiej trasy The Cinematic Orchestra!

News Muzyka Film
Sonar Soul

Przed majowymi koncertami legendy Ninja Tune wystąpi polski producent muzyki elektronicznej.

Sonar Soul, a właściwie Łukasz Stachurko, na muzycznej scenie obecny jest od niemal dwóch dekad. Muzyk zdobył uznanie dzięki występom solo, a także jako muzyk grup: Rysy i Sonar.

Stachurko regularnie współpracuje z cenionymi rodzimymi wokalistkami: Justyną Święs, Pauliną Przybysz czy Rosalie. Obecnie podopieczny U Know Me Records przygotowuje się do wydania długogrającej solowej płyty, na której połączy fascynację brytyjską elektroniką lat 90. ze współczesnym klubowym brzmieniem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na trasę z The Cinematic Orchestra szykuje specjalny live act, podczas którego zaprezentuje też premierowy solowy materiał.

Przypominamy, że legendy Ninja Tune wystąpią nad Wisłą już w maju: między 17-21.05 zobaczymy ich kolejno we Wrocławiu (a2), Krakowie (Studio), Gdańsku (Stary Maneż), Warszawie (Palladium) oraz w Poznaniu (Sala Ziemi MTP). The Cinematic Orchestra zagrają w Polsce w 7-osobowym składzie.

The Cinematic Orchestra

Biletomat.pl
130 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →