Znamy skład premierowej edycji KONEKT Festival

fot. Augustyn Studio
Eventpromo
KONEKT Festival

Tak dobrze prezentującego się, nowego eventu na polskiej, letniej mapie festiwalowej nie było od dawna. Przepiękny pałac gorzanowski stanie się na 48 godzin świątynią techno dla fanów gatunku. W dniach od 10 do 12 czerwca odbędzie się tam bowiem pierwsza edycja KONEKT Festival. Właśnie poznaliśmy całościowy skład imprezy. Sprawdź szczegóły.

KONEKT Festival 2022 – pobudzenie wszystkich zmysłów

Wielkimi krokami zbliża się pierwsza edycja nowej, elektronicznej inicjatywy w naszym kraju – KONEKT Festival. Umiejscowienie w zabytkowym pałacu gorzanowskim, z otaczającym, pięknym krajobrazem górskim stanowić będzie świątynie techno dla miłośników mocniejszych brzmień. Bogata, specjalnie przygotowaną scenografia, efekty wizualne i magia XVII-wiecznego pałacu brzmią kusząco, prawda?

KONEKT Festival
Pałac Gorzanów / fot. Augustyn Studio

Muzyka, zabawa, jedność, sztuka, wibracje – słowa kluczowe, które mają stworzyć niezapomniany weekend w absolutnie unikatowej scenerii. Organizatorzy zapowiadają oprócz występów muzycznych cały szereg atrakcji. Po wielogodzinnych rave’ach będzie można udać się na dedykowane warsztaty, wystawy, instalacje czy pokazy mappingowe. Dzisiaj, oprócz line-upu, o czym poniżej, uruchomiona została rezerwacja komnat. Królewski festiwal na wyciągnięcie ręki w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W Pałacu Gorzanów będzie na Was czekać ok. 40 miejsc noclegowych z ręczniczkami i pościelą. Większość komnat ma prywatne prysznice, część ma dostęp do współdzielonej kuchni. Wszystkie mają klimat i przynajmniej fragmenty wystroju sprzed kilkuset lat.

– zapowiadają organizatorzy

Królewski festiwal z polska elitą na czele

Poznaliśmy pełen skład pierwszej edycji KONEKT Festival. Line-up obfituje głównie we wrocławską DJ-ską śmietankę, ale nie tylko. Do Gorzanowa prosto z Berlina zawita Conceptual, założyciel kolektywu artystyczno-muzycznego Friendship Collective. Kolorowe i energetyczne techno, jednocześnie potężna eksplozja szaleństwa i szczęścia czekają nas w murach Pałacu Gorzanów z rąk utalentowanego Włocha.

Czytaj także: KONEKT Festival 2022 – techno w gorzanowskim pałacu

Z Zielonej Góry ze swoją wyjątkowa selekcją przyjedzie El’mirka, współzałożycielka agencji PLUG & PLAY Bookings. Reprezentacja Białegostoku w postaci Dtekka, współorganizatora Up To Date Festival to z kolei gwarancja przekrojowego, bogatego techno. W jego filozofii występów bardzo ważne jest umiejętne balansowanie pomiędzy autentycznym poszukiwaniem najgłębszych form artystycznego wyrazu a zarażaniem ludzi miłością do muzyki.

FOMOstream: Dtekk

Dwugodzinny live act zaprezentuje jedna z ciekawszych postaci na scenie – Milena Głowacka. Muzyka Mileny to podróż przez hipnotyczne, dronowe i dystopijne techno, w którym łatwo się zapomnieć. Prawdziwe zatrzęsienie utopijnego wnętrza festiwalu zaprezentuje OLGA, rezydentka poznańskiego Schronu. Najczęściej możemy usłyszeć od niej techno, hard techno, electro czy post club – gatunkowy rollercoaster gwarantowany. Piękniejszą stronę line-upu prezentować będzie również ikona polskiego techno – Carla Roca, która premierowo zagra w formule b2b z Matbe.

Chcemy pokazać, jak różnorodna jest muzyka techno i jakich wspaniałych artystów mamy w naszym kraju, którzy reprezentują światowy poziom. Zarys programowy powstał poprzez totalny brainstorming. Każdy z organizatorów rzucił swoje propozycje, kogo chciałby usłyszeć. Zobaczyliśmy wtedy, jak bardzo Polska scena prężnie działa i jak nasze muzyczne upodobania się różnią. Stad padł pomysł, żeby zaprosić artystów z różnych miast z ciekawym dorobkiem artystycznym. Dzięki temu na festiwalu KONEKT każdy znajdzie coś dla siebie oraz ma szanse na ekspansję swojego muzycznego gustu.

– Mateusz Brzezinski, organizator

Pełen line-up tegorocznej edycji prezentuje się następująco: Carla Roca b2b Matbe, CONCEPTUAL, Drador, Dtekk, El’mirka, Majami, Milena Glowacka live, Minna Murra live, OLGA, Pan JJ, Patron, RDK b2b Emilio oraz Spectribe.

KONEKT Festival Gorzanów
Pałac Gorzanów / fot. Augustyn Studio

KONEKT Festival 2022 – gdzie kupić bilety?

Warto pośpieszyć się z zakupem biletów. W tym momencie pozostała ostania, trzecia pula biletów w cenie 199 zł. Organizatorzy zapewnili kameralny klimat festiwalu, z czym wiąże się ograniczona liczba udostępnionych do sprzedaży wejściówek. Karnety na to wyjątkowe wydarzenie można zakupić na stronie Biletomat.pl do wyczerpania zapasów bądź najpóźniej do piątku 10 czerwca. Kto pierwszy, ten lepszy!

Bilety na KONEKT Festival 2022

Biletomat.pl
199 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →