Znamy nową datę koncertu TR/ST w Polsce

Eventpromo
TR/ST

Z pewnością czekacie, aż TR/ST powróci do Polski. Ze względu na pandemię koncert został przeniesiony na 2021 rok. Sprawdźcie szczegóły!

TR/ST to projekt, którego pomysłodawcą jest pochodzący z Kanady Robert Alfons. W 2010 roku do muzyka dołączyła Maya Postepski. Nadal uczestniczy ona w tworzeniu materiału, ale nie pojawia się podczas koncertów na żywo. TR/ST to formacja, która zajmuje się tworzeniem elektronicznego popu. W ich materiale można wyczuć inspiracje synth popem wczesnych lat 80. Ważne jest jednak to, że grupa unika maniakalnego kopiowania tego, co już było. W ich przypadku inspiracje prowadzą do tworzenia czegoś zupełnie nowego, a nie do powielania czyichś pomysłów.

TR/ST – Iris

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 TR/ST powróci do Polski, by promować swój najnowszy, dwuczęściowy album The Destroyer. The New Yorker tak napisał o tym wydawnictwie:

Piosenki są napędzane przez krystaliczne maszyny perkusyjne i mrożące krew w żyłach syntezatory, a zwieńczone mocnym wokalem Alfonsa, który przeskakuje pomiędzy kobiecym falsetem i kruchym, czarownym monotonem.

Sam Robert Alfons twierdzi, że: „Jest znacznie bardziej burzliwy emocjonalnie niż wcześniejsze wydawnictwa. Jest też o wiele mroczniejszy i bardziej szczery.”

TR/ST – Full Performance (Live on KEXP)

Pierwsza część albumu składa się z ośmiu piosenek, w których widać wpływy industrialu i dream popu. Druga połowa ukazuje inne oblicze TR/ST. Poznajemy łagodniejszą i bardziej intymną twarz muzyka. Nie brakuje tam jednak charakterystycznego brzmienia, które towarzyszy projektowi od samego początku.

TR/ST – Niebo, Warszawa – 27.05.2021 – bilety

W związku z pandemią koncert został przełożony z 4 czerwca 2020 roku na 27 maja 2021 roku. Wydarzenie odbędzie się w warszawskim Niebie na Nowym Świecie. Start koncertu o godzinie 20:00. Bilety nadal możecie zdobyć na stronie Biletomat.pl

TR/ST - Niebo, 27.05.2021 | Warszawa

Biletomat.pl
69 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →