Znamy już wszystkie gwiazdy Creamfields Poland 2008!

News

Największy na świecie festiwal muzyki elektronicznej i klubowej Creamfields 16 sierpnia 2008 roku zawita do Polski. Wystąpią największe światowe gwiazdy, a wśród nich m.in.: Sasha, John Digweed, Vitalic, Hernan Cattaneo, Eddie Halliwell, Goldie, Juan Atkins i wielu wielu innych.

Już 16 sierpnia 2008 roku do Wrocławia zjadą fani nowych brzmień z całej Polski i Europy. W trakcie osiemnastu godzin, na pięciu scenach wystąpi kilkudziesięciu zagranicznych wykonawców, w tym największe światowe gwiazdy. Oto lista wszystkich gwiazd tegorocznego Creamfields Poland :

MAIN STAGE
Pendulum Live
Sasha & Digweed
Vitalic
Forest North Project

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


MYSTIC HOUSE ARENA

Moshic
Hernan Cattaneo
Plump DJs
David Morales
Junior Jack
Kid Creme
Wet Fingers
Marika
Glasse


HYPNOSIS ARENA

Eddie Halliwell
Astral Projection
Marcus Shulz
Yahel
John O’Callaghan
Ronald Van Gelderen

TECH GENETIC ARENA
Valentino Kanzyani
Dave The Drummer
Frank Kvitta
Juan Atkins
Carl Craig
David Crystal
Hagal and Petter Von Coil
SLG
Poziom X


DEEP & BLUE ARENA

Goldie
Aphrodite
High Contrast
Spor
John B.
Skream
Lady Waks
Panacea
Counterstrike

Kompletny line-up tego wyjątkowego wydarzenia zobaczyć można na stronie www.creamfields.pl.

Tegoroczna edycja Creamfields Poland będzie już czwartym polskim wydaniem tego największego na świecie festiwalu muzyki elektronicznej. Swoje korzenie ma on w Wielkiej Brytanii, jednak dziś logo marki Cream – charakterystyczny „wiatraczek” sygnuje największe festiwale muzyki elektronicznej w różnych zakątkach świata !

Gdziekolwiek ten festiwal się pojawił, począwszy od macierzystego Liverpoolu poprzez Belgię, Irlandię, Hiszpanię, Rosję, Czechy, aż po Argentynę i Chile osiągnął spektakularny sukces. O wyjątkowości tego festiwalu decyduje m.in. jego muzyczne zróżnicowanie. W trakcie jednej imprezy spotkają się ze sobą niemal wszystkie ważne gatunki muzyki elektronicznej.

Jak mówił Fatboy Slim ”Creamfields jest unikalny, wyrazisty i zawzięcie hedonistyczny”. Bo Creamfields to coś znacznie więcej niż festiwal. To spotkanie z pozytywną energią, nieskrępowaną radością, nowymi, różnorodnymi brzmieniami i najnowszymi trendami w kulturze. Wspaniała atmosfera, doskonała muzyka i pozytywni ludzie – to właśnie jest Creamfields.
 

Data: 16.08.2008

Miejsce: Wrocław

Bilety:  Bilety dostępne są w całej Polsce w sieciach sprzedaży Eventim i Ticketpro oraz on-line na www.ftb.pl oraz www.creamfields.pl

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →