Znamy godzinową rozpiskę Fort Fest Carnaval 2019

642
Wydarzenie
Znamy godzinową rozpiskę Fort Fest Carnaval 2019

Kiedy zagra Problem w Poznaniu? Poznaj pełną rozpiskę godzinową wszystkich występów Fort Fest Carnaval 2019.

Fort Fest Carnaval 2019 – timetable

Fort Fest Carnaval to festiwal muzyczny, który co roku gromadzi tysiące miłośników alternatywnej muzyki. Odbywa się on na terenach unikalnych XIX-wiecznych Fortów Poznańskich. Posiada dzięki temu niesamowity klimat i nastrój, który pozostaje z uczestnikiem jeszcze przez długi czas po wydarzeniu.

Program Fort Fest Carnaval 2019

W czwartek na scenie pojawi się wiele gatunków muzycznych, które wspólnie stworzą wyjątkowy klimat. Indie-rockowy zespół Hope Leslie, rozmyte brzmienia syntezatorów i połamane bity od Joa Luny oraz synth pop polskiego tria KAMP!

W weekend głównym punktem będzie prezentacja wielowarstwowej muzyki elektronicznej, od ambientu przez muzykę house, IDM, drum and bass, elektro na muzyce dub kończąc.

W piątek na trzech scenach (Hala, Shire, Prochownia) wystąpią m.in. Kwartz, OTHK live!, Technokracja, Maryo, Kapoor, Piotr Bejnar czy Deaf Can Dance.

Sobota również powita uczestników festiwalu trzema scenami, na których usłyszeć będzie można takich artystów jak Kalipo, Budakid, Leon, El’mirka czy Enigmatic.

Niedziela rozpocznie się rodzinnie- FortFestyn to czas dla najmłodszych. Dzieci będą mogły na przykład uczestniczyć w warsztatach gry na bębnach Djembe.

PRO8L3M w Poznaniu

Wieczór natomiast zarezerwowany jest dla fanów hip-hopowych klimatów, ponieważ na scenie zobaczyć będzie można stołeczny duet, obok którego nie można przejść obojętnie- PRO8L3M.

Wejściówki na festiwal są jeszcze dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Fort Fest Carnaval 2019

Biletomat.pl
od 40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.