Znamy ceny biletów na Boogie Brain Festival

News

Tylko 50 złotych za dwudniowy karnet i 30 złotych za bilet jednodniowy. Do 16 czerwca bilety na Festiwal Boogie Brain w promocyjnej zeszłorocznej cenie.

Po 16 czerwca karnet kosztować będzie 60 złotych, a bilet jednodniowy 40. Natomiast w dniu Festiwalu za karnet będzie trzeba zapłacić 70 złotych, za bilet jednodniowy 50.

17 i 18 lipca na scenie Teatru Letniego w Szczecinie wystąpią: Roy Ayers, Scratch Perverts, Jazzanova, Coki & Sgt Pokes, Dj Storm & Mc Rage, Tymański Yass Ensemble, Eastwest Rockers, Robert Owens, Inner City Dwellers, Prosumer & Murat Tepeli, Robert Busha z Evą Navrot oraz Sabbia z J. Mazurkiewiczem. Szczególnie interesująco zapowiada się sobotni koncert Roy’a Ayers’a – po raz pierwszy w Polsce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ayers to bezdyskusyjny mistrz wibrafonu, absolutny kanon funku, soulu i r’n’b, inspiracja dla kilku generacji artystów, ojciec chrzestny acid jazzu, autor muzyki do filmów, nieocenione źródło sampli kradzionych na potęgę przez hip hopowców, w końcu – żyjąca legenda czarnej muzyki. Jego nieśmiertelny hit „Everybody Loves The Sunshine” to prawdopodobnie najczęściej samplowany na świecie utwór.

Po raz pierwszy w Polsce, w pełnym składzie wystąpią Scratch Perverts – trzech mistrzów świata, którzy z adapterami robią istne cuda skreczując, żonglując dźwiękiem, miksując i symultanicznie wykonując najlepsze triki pod słońcem.

Pełne dynamizmu, innowacji i energii sety didżejskie Scratch Perverts (Tony Vegas, Prime Cuts i Plus One) to podróż przez wszystkie gatunki muzyki elektronicznej, poczynając od hip hopu, poprzez breakbeat, edbangerowe electro, jungle, kończąc na drumandbass i dubstepie. Podczas ich występu możemy usłyszeć remiksowane na żywo utwory tak różnych wykonawców, jak Aphex Twin, Red Hot Chilli Peppers, czy Dillinja. Na Festiwalu Boogie Brain zagrają w piątek, 17 lipca.

 

 

Dodatkowo w sobotnie popołudnie na pikniku miejskim w Parku Kasprowicza zaprezentują się artyści lokalni i podobnie jak w zeszłym roku odbędzie się parada artystów ulicy w wykonaniu Bloco Pomerania. Piknik miejski jest imprezą bezpłatną.

Więcej:

17.07.2009 Boogie Brain Festival Dzień 1 @ Teatr Letni Szczecin
18.07.2009 Boogie Brain Festival Dzień 2 @ Teatr Letni Szczecin

www.boogiebrainfestival.pl

Sprzedaż biletów odbywa się poprzez sieć Ticketpro (m.in. salony Empik). Bilety można kupić również w biurze festiwalowym Boogie Brain w Szczecinie, przy Deptaku Bogusława 48, bądź zamówić online za pośrednictwem strony www.ticketpro.pl.

Drugiej edycji Festiwalu Boogie Brain towarzyszy szereg dodatkowych projektów: koncert „Jazz na Betonowcu”, impreza muzyczno-filmowa „Chłopcy z Sorrento”, kino festiwalowe „Stinky_OFF.A.R.T.” oraz społeczny „Active Minds”. Szczegóły na stronie www.boogiebrainfestival.pl

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →