Znakomity ukraiński DJ, Spartaque, wystąpi w Warszawie

Fot. Materiały prasowe
Eventpromo
Spartaque już za chwilę w Warszawie

Znany z występów na takich dużych imprezach jak Love Parade, Kazantip czy Mayday artysta Spartaque zamelduje się pod koniec czerwca w Kulturze Wysokiej.

Spartaque już za chwilę w Warszawie

DJ i producent Spartaque (prawdziwe nazwisko Vitaliy Grandma) to jedna z najważniejszych postaci na ukraińskiej scenie klubowej. W 2005 roku wystąpił przed 30-tysięczną publicznością podczas konkursu Jeans DJ-Parade w Charkowie, gdzie zajął drugie miejsce. W tym samym czasie wydał swój pierwszy oficjalny numer na kompilacji Virus Music. Dzisiaj ten niezwykle zdolny muzyk może pochwalić się tym, że na swoim koncie posiada grubo ponad 300 wydanych utworów i liczba ta stale rośnie. Jego umiejętności będziecie mogli sprawdzić już 25 czerwca w warszawskiej Kulturze Wysokiej.

Znakomity ukraiński DJ, Spartaque, wystąpi w Warszawie, Kultura Wysoka
Fot. Materiały prasowe

Między przemysłem a rzemiosłem

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W bogatym portfolio artysty znajdziemy nie tylko jego własne kawałki, ale również remiksy dla największych gwiazd sceny elektronicznej. Do bycia fanem Spartaque przyznają się takie postacie jak m.in.: Tocadisco, Ahmed Sendil, Umek, Popof i Koen Groeneveld.

Utrzymując równowagę między przemysłem a rzemiosłem, Spartaque odegrał kluczową rolę w tworzeniu i rozwoju kilku wytwórni płytowych, z których IAMT jest najbardziej cenioną w świecie muzyki techno. Udowadniając, że od czasu swojego skromnego startu w 2005 stał się wpływową postacią na scenie techno

– czytamy w informacji prasowej.

Spartaque – Raise Me (Original Mix)

Spartaque – bilety

Bilety na występ Spartaque w Kulturze Wysokiej są dostępne na stronie Biletomat.pl. W sprzedaży dostępne są bilety normalne w cenie 50 zł oraz bilety VIP w cenie 200 złotych. Event odbędzie się już niedługo, bo 25 czerwca, więc spieszcie się z kupnem wejściówek, żeby później nie żałować!

Kup bilety na występ Spartaque!

Biletomat.pl
od 50 zł PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →