Zmarł uznany DJ i producent Jasen Loveland

Fot. Materiały prasowe
News
Jasen Loveland - czlowiek instytucja

Nie żyje Jasen Loveland. Artysta miał lada chwila wydać album nagrany dla labelu The Bunker New York.

Jasen Loveland – człowiek instytucja

Odszedł od nas Jasen Loveland, amerykański artysta znany z odważnych i nowatorskich eksploracji gatunków takich jak acid i ambient. Bliscy artysty potwierdzili wiadomość o jego śmierci w poniedziałek w mediach społecznościowych. Oficjalna przyczyna śmierci nie została jeszcze publicznie ogłoszona.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez The Bunker (@thebunkerny)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Urodzony jako Andrew Smith, Loveland znany był ze swojej rozległej wiedzy na temat muzyki tanecznej i szalonych występów, które eksplorowały acid, house, ambient i psychodeliczne techno. Jako artysta solowy nagrywał pod wieloma pseudonimami, takimi jak: Jasen Loveland, Loveland & Friends, The Lone Flanger i Chip Curtis.

Jasen Loveland – My Medicine

Jasen Loveland – Amerykanin na na niemieckiej ziemi

Loveland był blisko związany z nowojorskim The Bunker. Wydał również 12-calówki w Interdimensional Transmissions i Acid Camp. Tworzył wspólne projekty z Patrickiem Russellem (Pervocet) i z Clayem Wilsonem (LW Productions).

Smith ostatnio mieszkał w Berlinie, gdzie prowadził wytwórnię i kolektyw Infinite Refractions. Pod koniec października napisał na Twitterze, że stworzy jeszcze 700 utworów. W zeszłym miesiącu, za pośrednictwem Infinite Refractions, zaprezentował abstrakcyjne, 32-minutowe nagranie When She Microdoses Part II,  a niedawno poprowadził wirtualne warsztaty z tworzenia acid techno dla Currents FM. Loveland, który zarządzał agencją kreatywną Loveland Studio of Design, miał również w przygotowaniu debiutancki album dla The Bunker New York. Na razie nie wiemy, czy zostanie on wydany.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →