Zmarł słynny amerykański DJ, założyciel kultowego klubu Stereo

News
Angel Moraes nie żyje

O nieoczekiwanej śmierci Angela Moraesa poinformowano na jego profilu facebookowym.

Angel Moraes nie żyje

Post na temat odejścia nowojorskiego muzyka pojawił się wczoraj. Cieszący się popularnością wśród fanów house’u i estymą w branży, Angel Moraes zmarł nagle w sobotę 27 lutego. Przyczyna śmierci amerykańskiego DJa i producenta nie jest jeszcze znana.

Angel odszedł otoczony ludźmi, którzy kochali go bezwarunkowo – żoną, dziećmi i przyjaciółmi.  Ten wyjątkowy i piękny człowiek żył pełnią życia i zawsze  powtarzał „kiedy umrę, nie będę niczego żałował, bo żyłem po prostu zajebiście!”. Angel należał do wąskiej grupy osób, którzy osiągnęli wszystko, do czego dążyli… ale wciąż miał tak wiele projektów na przyszłość. To nie ma sensu…on był dla nas wszystkich światłem i kolorami, a teraz wszystko jest czarno-białe… – możemy przeczytać na profilu Moraesa na Facebooku.

Angel Moraes nie żyje

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Angel Moraes – kariera spełniona

Urodzony na Brooklynie w Nowym Jorku Angel Moraes rozpoczął swoją karierę w latach 90. Założył wtedy wraz z Jefferym Rodmanem wytwórnię Hot 'N’ Spycy  i wypuścił słynne kawałki: Release Yourself, The Cure i I Like It (I Like How You’re Lov’in Me). W 1996 roku wydał w swojej wytwórni debiutancki album Hot 'N’ Spycy, a następnie w 2000 roku Back From Stereo.

W trakcie wielu lat funkcjonowania na scenie house zremiksował wiele kawałków innych artystów, w tym Plastic Dreams Jaydee, I’m So Grateful Kings Of Tomorrow, Paninaro ’95” Pet Shop Boys czy Native New Yorker Black Box. W 1996 roku pojawił się także w BBC Radio 1 Essential Mix.

Moraes założył w 1998 roku montrealski klub nocny Stereo. Od czasu jego otwarcia, Stereo gościł takie gwiazdy jak David Morales, Ida Engberg, Todd Terry, Eric Prydz, The Martinez Brothers, Dubfire, Ricardo Villalobos, Nicole Moudaber i wielu innych.

Angel Moraes – Time To Get DownPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →