Pomóż Zeu5’owi wydać winyla w Otake Records!

News

"Człowiek, który daje przykład" - wspomoż akcję organizowaną przez Piotra Bejnara i Otake Records.

Zeu5 to 26-letni dj i producent z Płocka. Jest miłośnikiem czarnych płyt, a w jego setach można usłyszeć „dźwięki łączące house’ową hipnotykę z agresywnym brzmieniem Techno”. Artysta niedawno poznał Piotra Bejnara, szefa wytwórni Otake Records, który postanowił pomóc mu spełnić jego marzenie i wydać jego utwór na płycie winylowej.
„Podziwiam Piotra za jego determinację i pasję do muzyki. Od urodzenia ma stopień inwalidy, ale nie patrząc na przeciwności losu i tak poważną chorobę, nauczył się grać z płyt winylowych, a w dodatku sam potrafi robić muzykę i grać ją na żywo” – mówi Bejnar.

Ekipa Otake Records zorganizowała remiksy utworu od idoli Zeu5a, artystów z Polski i Niemiec – Basicnoise, Teielte, Vidno, Krissky, i Michał Gutkowski. Teraz przygotowują się do wydania materiału na winylu, lecz potrzebują finansowego wsparcia.
Jest potrzebne 10 000 zł, które zostanie wydane na pokrycie kosztów związanych z wydawnictwem. Aby to osiągnąć ruszyła zbiórka na serwisie polakpotrafi.pl, którą możesz wesprzeć TUTAJ.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jeśli uda się zebrać potrzebne fundusze, płyta zostanie wydana pod koniec tego roku.


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →