Zed is dead?

News

Utwór "We Got Game" jest najnowszą produkcją warszawskiej grupy Modfunk, którą tworzą Piotr Jarecki oraz Marcin Chmarzyński. Singiel pochodzi z nadchodzącego albumu duetu, a głównym bohaterem projektu jest komputerowo animowana postać - Zed.

Zed powstał po sukcesie poprzednich animowanych postaci, które tworzyły tajemniczy image Modunk. Jego „ojcem” jest Ropa. Niech was nie zwiedzie chwytliwy, melodyjny rap oraz wyjątkowy taniec w teledysku. Poruszający się w break-dance’owych figurach Zed to nie postać z bajek dla dzieci, ale nowy idol dla wszystkich.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wyjątkowo zaraźliwy, klubowy kawałek „We Got Game” w połączeniu z niezwykle nowatorskim klipem, który skupia się na oryginalnym bohaterze, daje wspaniały efekt. Singiel ma wyjątkowy potencjał – doskonale brzmi na radiowej antenie, w domowym zaciszu, a jednocześnie jest świetnym imprezowym numerem. Nic dziwnego, że już teraz niektórzy wróżą mu sukces podobny do tego, jaki swego czasu na klubowej scenie odnieśli Daft Punk, czy inni francuscy artyści.

Zresztą jeden z przedstawicieli francuskiej sceny niemal od samego początku mocno wspiera projekt. Legenda francuskiej muzyki – Demon (nominowany do nagrody MTV, zdobywca pierwszego miejsca na US Club Chart) nie dość, że regularnie umieszcza „We Got Game” w swoich setach, to wyprodukował także wyjątkowy remiks tego utworu.

Modfunk od momentu debiutu w 1998 roku wywiera wielki wpływ na muzykę i scenę taneczną, wydając sporo singli oraz remiksów. Swój pierwszy album nagrali w roku 2002. „Superfuzja” zawiera elementy klasycznego house-u, funku, r&b a nawet jazzu i została okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów na polskiej scenie klubowej. Od tego czasu duet wyprodukował wiele klubowych utworów zarówno dla niezależnych wytwórni jak i dla największych label’i, takich jak między innymi Machine Gun Ibiza Records (Londyn), Help Yourself (Francja) i Sony BMG Polska.

Poza działalnością pod szyldem Modfunk, Piotr i Marcin tworzą jako niezależni producenci – Pimo (Piotr Jarecki) i Tigermaan (Marcin Chmarzyński). W swej solowej twórczości mogą w pełni dać upust indywidualnym gustom oraz muzycznym preferencjom.

Już teraz wideoklip do obejrzenia w: MTV Europe, Vh1 Europe, MTV Polska, Viva

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →