Zaskarbił serca Polaków, powraca z nowym numerem. Jak brzmi „Metaphysical”?

Fot. Steve Turvey
News

Po dwóch niezwykłych występach w klubach Smolna i Tama, Jordon Alexander powraca z najnowszym materiałem. Po wcześniej wydanym Spirit Wave i remiksie Model Man wykonanym we współpracy z TSHA, Australiczyk wypuścił w świat będący kwintesencją klubowej otchłani numer Metaphysical. Słuchamy!

Nasz ostatni tekst poświęcony Mall Grabowi i jego twórczości nie musiał długo czekać na realną weryfikację postanowionych w nim tez. Jedno z zawartych w nim zdań mówiące „o jednym z najbardziej wszechstronnych producentów muzyki elektronicznej, którego nie sposób zaszufladkować i po którym można spodziewać się absolutnie wszystkiego”, idealnie odnosi się do jego świeżo co opublikowanego kawałka. Mający w najbliższych planach trasę koncertową po Irlandii artysta stworzył numer będący kwintesencją jego nieprzewidywalności. Co otrzymaliśmy od urodzonego w australijskim Newcastle artysty tym razem?

Mall Grab
Fot. Mall Grab / Materiały własne artysty

Czytaj również: Mall Grab: 5 utworów, które zbudowały jego markę na scenie

Mall Grab. Powrót do korzeni

Tworząc Metaphysical Alexander nie ukrywał tęsknoty za imprezami, gdzie wybrzmiewające linie basu i intensywna perkusja, opiera się breakbeatowym dziedzictwie Londynu. Mall Grab wyraźnie nawiązuje do breakbeatu i drum 'n’ bass łącząc charakterystyczne dla siebie bassline’y i leady. Pełnemu emocji i mocy z breakami i szybkim programowaniem perkusji utworowi towarzyszy teledysk wyreżyserowany przez Liam Oz. Zdjęcia do klipu powstawały zaraz po zmierzchu, a Australiczyk wraz z przyjaciółmi, przemierzają miasto na rowerach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ten utwór jest hołdem dla muzyki z mojego ukochanego miasta, Londynu. Napisałem ten utwór w grudniu 2021 roku, kiedy koncerty i kluby powracały w pełnej krasie. Mogłem wówczas wreszcie zobaczyć, jak wszyscy ludzie (w tym ja) znów tracą głowę dla muzyki. Głośno, chaotycznie i euforycznie.

powiedział Mall Grab

Premiera singla, który ukazał się nakładem wytwórni Mall Graba, Looking For Trouble, poprzedza jego udział w irlandzkiej trasie koncertowej rozpoczynającej się w Dolan’s Warehouse w Limerick 15 marca. Dwudziestoośmiolatek w kolejnych dniach odwiedzi dublińskie Centre Point, Faint x Motion w Sligo, Cork Cyprus Avenue, aby 19 marca zakończyć całość występem w Index w Dublinie.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →