Zamknij oczy i przenieś się w świat Opowieści Somnambulicznych

Fot. Opowieści Somnambuliczne
News
Opowieści Somnambuliczne, Łukasz Poleszak

Nagrania Somnambuliczne, pod przewodnictwem Łukasza Poleszaka, przedstawiają pierwszy tom opowiadań zrealizowany przez artystów rodzimej sceny. Wieczny śnieg i odwilż, oprócz utworów samego Poleszaka, zawiera kompozycje Michała Jabłońskiego, Jurka Przeździeckiego, Kuby Sojki, duetu Mirco Magnani & Łukasz Trzciński, Gary'ego Holldmana, M8N, Rites of Fall oraz Bartosza Zaskórskiego jako Mchy i Porosty.

oda wytwórnia z województwa śląskiego – jak sama przyznaje – kocha eksperymenty, analogowe syntezatory, taśmy i winyle. W muzyce szuka utrwalonej codzienności, zwyczajnych momentów, odległych podróży i niezwykłych historii. Jej głównym założeniem jest promowanie muzyki elektronicznej wydawanej w formacie cyfrowym. Swoją uwagę skupia głównie na utworach z pogranicza muzyki ambientowej, charakteryzującej się ciekawymi teksturami dźwiękowymi.

Opowieści Somnambuliczne. Tom I. Wieczny śnieg i odwilż

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Wieczny śnieg i odwilż. Daj się poprowadzić wyobraźni

Opowieści Somnambuliczne to spisany przez 9 różnych projektów zbiór muzycznych treści splecionych w jedną, spójną historię. Od samego początku jesteśmy przenoszeni do wyjątkowej krainy, której magiczne i niezwykle zakątki, bogate we własne tajemnice, piękno i niebezpieczeństw, odkrywamy krok po roku z każdym kolejnym poznanym rozdziałem tomu. Nagrania Somnambuliczne tak skomentowały swoje najnowsze dzieło:
Nareszcie, po wielu miesiącach, możemy zaprosić do naszej baśniowej krainy. Wyjątkowy album, wyjątkowi artyści, wyjątkowa historia. Wszystkich chętnych zabieramy w podróż, tylko pamiętajcie, że stworzenia z Somnambulicznego Świata są bardzo płochliwe. Dlatego jeżeli chcecie poznać jego mieszkańców, musicie wędrować po cichutku i zachować czujność przez cały czas. Najlepiej zostawcie swoje sprawy, załóżcie słuchawki, zamknijcie oczy i dajcie się poprowadzić wyobraźni. Nie pożałujecie. Chcielibyśmy także podziękować wszystkim twórcom za wspólną przygodę i cierpliwość! Cieszymy się, że mogliśmy razem stworzyć tak piękną rzecz.
Dziesiąte, jubileuszowe wydawnictwo polskiej oficyny, dostępne jest od 17 maja na pośrednictwem platformy Bandcamp.
Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również