Zamknij oczy i przenieś się w świat Opowieści Somnambulicznych

Fot. Opowieści Somnambuliczne
News
Opowieści Somnambuliczne, Łukasz Poleszak

Nagrania Somnambuliczne, pod przewodnictwem Łukasza Poleszaka, przedstawiają pierwszy tom opowiadań zrealizowany przez artystów rodzimej sceny. Wieczny śnieg i odwilż, oprócz utworów samego Poleszaka, zawiera kompozycje Michała Jabłońskiego, Jurka Przeździeckiego, Kuby Sojki, duetu Mirco Magnani & Łukasz Trzciński, Gary'ego Holldmana, M8N, Rites of Fall oraz Bartosza Zaskórskiego jako Mchy i Porosty.

oda wytwórnia z województwa śląskiego – jak sama przyznaje – kocha eksperymenty, analogowe syntezatory, taśmy i winyle. W muzyce szuka utrwalonej codzienności, zwyczajnych momentów, odległych podróży i niezwykłych historii. Jej głównym założeniem jest promowanie muzyki elektronicznej wydawanej w formacie cyfrowym. Swoją uwagę skupia głównie na utworach z pogranicza muzyki ambientowej, charakteryzującej się ciekawymi teksturami dźwiękowymi.

Opowieści Somnambuliczne. Tom I. Wieczny śnieg i odwilż

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wieczny śnieg i odwilż. Daj się poprowadzić wyobraźni

Opowieści Somnambuliczne to spisany przez 9 różnych projektów zbiór muzycznych treści splecionych w jedną, spójną historię. Od samego początku jesteśmy przenoszeni do wyjątkowej krainy, której magiczne i niezwykle zakątki, bogate we własne tajemnice, piękno i niebezpieczeństw, odkrywamy krok po roku z każdym kolejnym poznanym rozdziałem tomu. Nagrania Somnambuliczne tak skomentowały swoje najnowsze dzieło:
Nareszcie, po wielu miesiącach, możemy zaprosić do naszej baśniowej krainy. Wyjątkowy album, wyjątkowi artyści, wyjątkowa historia. Wszystkich chętnych zabieramy w podróż, tylko pamiętajcie, że stworzenia z Somnambulicznego Świata są bardzo płochliwe. Dlatego jeżeli chcecie poznać jego mieszkańców, musicie wędrować po cichutku i zachować czujność przez cały czas. Najlepiej zostawcie swoje sprawy, załóżcie słuchawki, zamknijcie oczy i dajcie się poprowadzić wyobraźni. Nie pożałujecie. Chcielibyśmy także podziękować wszystkim twórcom za wspólną przygodę i cierpliwość! Cieszymy się, że mogliśmy razem stworzyć tak piękną rzecz.
Dziesiąte, jubileuszowe wydawnictwo polskiej oficyny, dostępne jest od 17 maja na pośrednictwem platformy Bandcamp.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →