Zamilska w Poznaniu – OSTATNIE BILETY

Wydarzenie

W najbliższą sobotę, 19 września poznański klub Projekt LAB przejmują kobiety. Swoje live acty przedstawią Zamilska i Milena Kriegs.

Zawrotna kariera Zamilskiej rozpoczęła się od wideoklipu do utworu „Quarrel„, udowadniając talent artystki do lawirowania między dźwiękami nowoczesnej, nieszablonowej elektroniki, jak siłę internetu. Klipem stworzonym z darmowych materiałów znalezionych w sieci potrafiła skupić uwagę całego środowiska związanego z muzyką techno i pochodnymi gatunkami.
Kolejny klip „Duel” i debiutancki album „Untune” potwierdziły tylko, że Zamilska to jedno z ciekawszych zjawisk na polskiej scenie, które warto śledzić.

Artystka już w ten weekend odwiedzi poznański Projekt LAB i nie będzie jedyną damą na scenie. Obok niej wystąpi warszawska producentka Milena Kriegs, mająca na swoim koncie wydawnictwa dla Semantica czy Reaktivat.
Listę występów tej nocny uzupełniają RaQ, Topcut, De Narco, Suchy oraz premierowo Sin b2b Zariush. Bilety na to wydarzenie są dostępne w naszej bileterii, Biletomat.pl.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →