Zamilska ambasadorką akcji #ROG4Creators

News
Zamilska motywuje młodych

Jedna z najsłynniejszych polskich producentek - Zamilska, wsparła swoim nazwiskiem kampanię motywującą młodych twórców do działania.

Zamilska motywuje młodych

Wystartowała właśnie kampania #ROG4Creators. Projekt ten skierowany jest do poczatkujących artystów, muzyków, producentów, osób kreatywnych i fanów. Celem akcji, której organizatorem jest Asus Polska, jest zmotywowanie do działania młodych twórców do kreatywnego działania.

10 lat temu powiedziałabym sobie, żebym się tak nie bała, bo byłam przerażona tym, co się dzieje wokół. A teraz jako ambasadorka akcji #ROG4Creators mówię Wam – nie bójcie się, działajcie. Weźcie udział w konkursie, stwórzcie swoją muzykę, prześlijcie ją i wygrajcie profesjonalny sprzęt, kursy i szkolenia – napisała w mediach społecznościowych Zamilska.

Dzięki całej akcji, nie tylko młodzi ludzie, mają możliwość zaistnienia, ale także mogą wygrać wartościowe nagrody.  Są nimi między innymi indywidualne zajęcia z produkcji muzyki w warszawskiej szkole Akademia Dźwięku – najstarszej szkole produkcji muzycznej w naszym kraju, która już od 2008 roku kształci polskich producentów i muzyków, a także roczny dostęp do kursów twórczego pisania MasterClass. Główna nagroda to laptop ASUS ROG Zephyrus Duo 15 SE – idealne urządzenie do szlifowania swoich możliwości i rozwijania pasji. Co trzeba zrobić, aby stanąć w walce o nagrody?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pokaż swoją kreatywność i zgarnij nagrody

Kampania ma charakter kreatywny i podzielona jest na dwa konkursy. Główny, w którym trzeba przygotować alternatywną muzykę do animacji RE:IGNITE, która jest oficjalnym i globalnym materiałem promocyjnym marki ASUS Republic of Gamers, a także drugi – tekstowy. W konkursie pisemnym trzeba napisać alternatywny tekst do utworu z wymienionej animacji. Obydwa trwają do 30 czerwca, a laureaci zostaną ogłoszeni 15 lipca 2021 roku. Wziąć udział w konkursach może każdy. Wystarczy wejść na stronę rog4creators.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →