Załap się na świeży hałas

News

W poniedziałek, 16 marca kończy się pierwszy etap konkursu muzycznego Coke Live Fresh Noise kierowanego do młodych muzyków wykonujących hip-hop, muzykę klubową, pop, r'n'b i rocka.

Młodzi wykonawcy, którzy myślą o wzięciu udziału w Coke Live Fresh Noise, powinni do tego czasu zarejestrować się na stronie www.coke.pl/cokelivefreshnoise/ i umieścić na niej pliki muzyczne. 20 najlepszych muzyków weźmie udział w warsztatach, które zdaniem O.S.T.R, są szkołą profesjonalnego podejścia do muzyki.

Ikona „Zarejestruj się jako artysta” będzie widoczna na stronie www.coke.pl/cokelivefreshnoise/ do poniedziałku, 16 lutego.  Do tego czasu młodzi muzycy będą mogli umieszczać na portalu swoje utwory oraz nagrania video. Po zamknięciu rejestracji, Akademia: O.S.T.R., Bartek Królik i Marek Piotrowski z Planu B oraz Envee – a także internauci, wspólnie wybiorą najlepszych 20 zgłoszeń.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

 

20 młodych artystów weźmie udział w weekendowych warsztatach muzyczno-producenckich z członkami jury oraz gośćmi specjalnymi, m.in. Sokołem i Pono. Warsztaty będą się składać z wykładów oraz ćwiczeń praktycznych i odbędą się w ostatni weekend marca oraz w 3 wybrane weekendy kwietnia w profesjonalnych studiach muzycznych w Trójmieście, Warszawie, Poznaniu i Krakowie.

 

 

Współpraca z młodymi  ludźmi jest bardzo ucząca, ponieważ każda z tych osób ma to świeże podejście. One się nie zastanawiają nad tym, co można zrobić, a czego nie, one po prostu robią coś, nawet wbrew przyjętym zasadom harmonii, czy wbrew przyjętym zasadom muzycznym i wychodzi im to na dobre. Wydaje mi się, że każda osoba, która tworzy swoją muzykę od dłuższego czasu, powinna przebywać wśród młodych muzyków, ponieważ te osoby w większości robią nieświadomie niesamowite rzeczy.” – powiedział O.S.T.R, juror konkursu Coke Live Fresh Noise i prowadzący warsztaty.

 

Warsztaty Coke Live Fresh Noise przede wszystkim uczą profesjonalnego podejścia” – dodał O.S.T.R.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →