Zakończenie letniego sezonu z Prozak 2.0 Na Dachu

Eventpromo
Prozak 2.0 Na Dachu Hotelu Poleski

Prozak 2.0 Na Dachu już w najbliższą sobotę. Na dachu krakowskiego Hotelu Poleski ponownie odbędzie się święto muzyki elektronicznej. Zobaczcie, kto tym razem dla Was wystąpi!

Prozak 2.0 Na Dachu to cykl wydarzeń z muzyką elektroniczną. Pomysł na imprezy był związany z sytuacją epidemiczną. Organizatorzy stworzyli event, który miał na celu przywracanie życia klubowego do normalności w sposób bezpieczny i rozważny. Stąd formuła wydarzenia, które odbywa się na dachu krakowskiego Hotelu Poleski. Imprezy organizowane są cyklicznie i cieszą się ogromnym uznaniem ze strony fanów muzyki elektronicznej.

Prozak 2.0 Na Dachu – imprezy z widokiem zapierającym dech

Niezaprzeczalnym atutem imprez z cyklu Prozak 2.0 Na Dachu jest wyjątkowe miejsce. Klub Prozak 2.0 oraz Hotel Poleski połączyły siły, by wspólnie stworzyć wydarzenia, które przyciągną miłośników elektroniki. Dach hotelu znajdującego się w centrum Krakowa, nieopodal Wawelu, gwarantuje zapierający dech w piersiach widok. Zachód słońca, muzyka elektroniczna i perspektywa sprawiają, że klimat tego wydarzenia jest wyjątkowy. Organizatorzy zadbali o szczególne wrażenia słuchowe i estetyczne. Przed nami zakończenie letniego sezonu. Sprawdźcie, co czeka na Was na krakowskim dachu w ostatni weekend lata!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Prozak 2.0 na dachu Hotelu Poleski – line-up

Sobotnie wydarzenie zapowiada się niezwykle ciekawie. Mianowicie dach hotelu przejmie Tomek Wirski – producent, dyrektor kreatywny MISBHV oraz założyciel wytwórni o tej samej nazwie.

Tomek Wirski – Keinemusik Radio Show 

Swoja karierę podsumował on w taki sposób dla magazynu VOGUE:

Naszą muzykę grała Mary Anne Hobbs, legendarna prezenterka pasma eksperymentalnego w BBC Radio 1 i Basement Jaxx, Diplo i wielu innych na największych festiwalach świata. Nie był to częsty przypadek w Polsce w tamtych latach. Był to formacyjny okres mojego życia. Jako DJ jestem wychowany na eksperymentalnej szkole brytyjskiej. Bliscy są mi i Actress i świętej pamięci Andrew Weatherall. Oboje grali muzykę wedle logiki emocji, a nie polityki czy gatunku.

DJ Hell – Copa (Wirski MISBHV Edit)

Oprócz Wirskiego, 29 sierpnia w Krakowie wystąpią również MEG i OSCAR THOUS.

Prozak 2.0 Na Dachu, 29 sierpnia – bilety

Prozak 2.0 Na Dachu w. Wirski/ MISBHV rec. odbędzie się w sobotę 29 sierpnia na dachu Hotelu Poleski przy ulicy Sandomierskiej w KrakowieStart imprezy o godzinie 16:00. Bilety w cenie 20 pln są jeszcze do kupienia na stronie Biletomat.pl. Zapraszamy!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →