Zagubieni w dźwięku. Berlin, techno i technoturyści.

Lifestyle

Książka, która opowiada o specyfice berlińskiego życia klubowego a dotychczas ukazała się w trzech językach, wreszcie doczekała się swojego polskiego tłumaczenia. Zapraszamy na „Zagubieni w dźwięku. Berlin, techno i technoturyści.” Tobiasa Rappa.

Idealna propozycja na letnie miesiące! Dla większości z nas Berlin, to od wielu lat mekka klubowa. Trochę zazdrościmy, a trochę cieszymy się, że tak blisko Polski znalazło swe miejsce na ziemi tak wielu wielkoformatowych artystów muzyki elektronicznej, a co za tym idzie, tak bardzo rozwinęła się scena klubowa.

Kto z Was nie kojarzy klubów takich jak Berghain, Watergate czy Bar25? Kto z Was choć raz nie wybrał się lub myślał o wybraniu się do Berlina, by oddać się nocnemu szaleństwu przy najlepszej elektronice?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się trochę więcej o tej scenie, przeczytać masę ciekawych wywiadów z ludźmi którzy ją tworzą i obserwują od środka, koniecznie musicie zdobyć egzemplarz „Zagubieni w dźwięku. Berlin, techno i technoturyści.” Dotychczas książka ukazała się w Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Japonii. Polska jako czwarty kraj dołącza do tego zaszczytnego grona. Czy u nas książka powtórzy swój sukces?

Muno.pl objęło patronat nad tym wydawnictwem. Co więcej, w polskiej edycji będziecie mogli przeczytać wywiad Alexa Kubaczewskiego z autorem książki Tobiasem Rapp’em, który rzuca niejako nowe światło na lekturę i aktualizuje ją o nowe informacje…

Książka dostępna jest w księgarni internetowej bonito.pl za niecałe 35 PLN. Będzie ją można również kupić na Audioriver podczas Targów Muzycznych w namiocie krakowskiego klubu Prozak 2.0

Już wkrótce będziemy mieli dla Was więcej ciekawostek związanych z książką!

Tobias Rapp (ur. 1971), w 1990 roku zamieszkał w Berlinie i od tamtej pory był aktywnym uczestnikiem tamtejszej sceny klubowej; do 2009 roku redaktor muzyczny dziennika „die tageszeitung”; obecnie redaktor działu kultury popularnej magazynu „Der Spiegel”..

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →