Technoturyści i selekcjoner Berghain powracają w formie ebooków KONKURS

Lifestyle

Jedne z najciekawszych książkowych pozycji ostatnich lat traktujących m.in. o kulturze klubowej trafiły właśnie do sklepów w formie ebooków. Jeśli jeszcze się z nimi nie zaznajomiłeś, to masz szansę zdobyć je w naszym konkursie!

Dobra informacja dla miłośników ebooków – w tej formie właśnie ukazały się na rynku dwie pozycje odpowiednie dla miłośników muzyki elektronicznej i nocnego życia Berlina. „Zagubieni w dźwięku. Berlin, techno i technoturyści” Tobiasa Rappa i autobiografia Svena Marquardta „Noc jest życiem” są dostępne w księgarniach Woblin.com i Nexto.pl.
„Zagubieni w dźwięku. Berlin, techno i technoturyści” to opowieść o tym jak kształtowała się klubowa scena w Berlinie, jak zjawisko społeczne, które po upadku Muru Berlińskiego zupełnie nieoczekiwanie wywarło ogromny wpływ na rozwój stolicy Niemiec.
„Noc jest życiem” to opowieść jak doszło do tego, że dorastający w Berlinie Wschodnim zdeklarowany gej, punk i artysta fotografik stał się symbolem Berlina i selekcjonerem legendarnego Berghain.
Mamy dla Was po dwa egzemplarze ebooka „Zagubieni w dźwięku. Berlin, techno i technoturyści” i „Noc jest życiem”. Aby mieć szansę na zdobycie książki, polub tego newsa (przycisk Lubię to! nad zdjęciem głównym) i prześlij na adres [email protected] tytuł interesującej Cię pozycji, swoje imię, nazwisko i login na Muno.pl. Pierwsze i setne zgłoszenie zdobędzie ebooka.
Na zgłoszenia czekamy do 28.12.2016, 15:00.
ZOBACZ TEŻ:
Polub muno.pl na Facebooku: