Po przystawce pora na danie główne. Zagraniczne gwiazdy i polskie rapsy w drugi weekend urodzin Tamy

Fot. Sascha Braemer / Facebook
Eventpromo
Tama, urodzony, sascha braemer, minimal violence

Po zeszłotygodniowej pierwszej części urodzin Tamy z udziałem rezydentów przyszedł czas na właściwą część hucznego świętowania. Piąte urodziny to nie przelewki, podobnie jak bookingi zaplanowane na 3 ostatnie dni weekendu.

Pierwsza impreza w Izbie Rzemieślniczej na Niezłomnych 2 miała miejsce dokładnie dziesiątego czerwca 2017 roku. Do premierowego lotu (wówczas w nieznane) została zaproszona rezydentka Berghain / Panorama Bar, Tama Sumo. Po upływie pięciu lat Tama [poznański klub, nie artystka – przyp. red.] przeszła niezwykłą transformację. Dzięki ciężkiej pracy, z ogromnym wsparciem publiczności i świetnymi bookingami klub prosperuje jako jedna z najlepszych miejscówek w Polsce. Nic więc dziwnego, że kolejne projekty i artyści chcą nawiązywać z Tamą współprace, a odbiór każdej z imprez nie raz odbijał się szerokim echem jeszcze na długo po ich zakończeniu.

Minimal Violence / February 12 / 6pm-7pm

Tama. Harcowania ciąg dalszy

Czyhający tuż za rogiem najnowszy weekend śmiało może kandydować do tego typu wydarzeń. W końcu piąte urodziny ma się tylko raz w życiu. Z tego też względu trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność. Nawet taką, która z góry zakłada dwa weekendy i cztery imprezy urodzinowego harcowania. Piątkowe występy Minimal Violence, HATELOVE’A i duetu Plebs są ukłonem dla koneserów soczystego techno pełnego rave’u, breaków, minimal synth czy industrialu. Sobotnia część to zgoła inne brzmienia — pełne indie dance i melodic house’u. Do świętowania nieoficjalnie można dorzucić rapera OKIEGO, twórcę albumów Oki & Nearr, 47universe, 47playground czy ostatnio Produkt47:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

PRODUKT47 TOUR to będzie najlepsza i najważniejsza trasa w moim życiu. Wiecie, ile daję z siebie na koncertach — to ważne, bo mam możliwość zrobić to jeszcze bardziej. Chciałbym Was zaprosić na 7 czerwcowych koncertów w największych miastach Polski. To nie będą zwykłe koncerty — nie mam na myśli miliona efektów specjalnych (które też się pojawią), ale to, że oddam tam całego siebie. Po to powstała ta trasa, żeby odpiąć wrotki i dać najlepsze koncerty w kraju dla najlepszych fanów. Wy i ja jesteśmy rodziną i nie mogę się doczekać, aż Was zobaczę.

Sascha Braemer – DJ Set (Live at Residenzschloss Altenburg)

Tama. Bilety, mimo wstępu free*

Stałym punktem tamowych imprez są bilety wstępu dostępne na długo przed ich startem. Zarówno piątkowe, jak i sobotnie wydarzenie umożliwia kupno wejściówki w cenie 20 zł. Tylko na za pośrednictwem Biletomat.pl. Tylko do dnia rozpoczęcia imprezy, do godziny 22:00. Nie zwlekaj. Kup teraz!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →