Zagraj z Robertem Dietzem! – OSTATNIA SZANSA

News

To już ostatnia szansa, by stanąć do rywalizacji o występ na imprezie urodzinowej Muno.pl w poznańskim SQ klub, której główną gwiazdą będzie Robert Dietz (Cadenza)! Na Wasze mixy czekamy tylko do jutra do północy!

Ilość pozostałego czasu jest jednak wystarczająca, by przygotować 30-minutowy mix, który wprawi w zachwyt redakcję Muno.pl i pozwoli Wam wzbogacić swoją biografię artystyczną o występ z czołowym przedstawicielem kultowej Cadenzy w jednym z najlepszych polskich klubów! Każdy doświadczony DJ potwierdzi, iż sety zagrane spontanicznie często bywają najlepsze! 🙂
Szczegóły:
Spośród nadesłanych mixów redakcja Muno.pl wybierze 10 najlepszych, które zostaną poddane ocenie czytelników poprzez głosowanie. Redakcja wyłoni zwycięzcę, czytelnicy dwa wyróżnienia. W końcu zdobycie uznania wśród słuchaczy to nie lada wyzwanie, któremu sprostać mogą tylko wyjątkowi artyści! OGŁOSZENIE FINALISTÓW JUŻ W NAJBLIŻSZY CZWARTEK, 26.04.2012!
O wszystkich wyróżnionych DJ-ach będzie u nas głośno, a zwycięzca zagra u boku Roberta Dietza 18 maja w poznańskim SQ, hucznie świętując 8. urodziny Muno.pl!

POWODZENIA! 🙂
Przed przystąpieniem do Konkursu zapoznaj się z Regulaminem.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →