Zagraj z Robertem Dietzem! – FINAŁ

News

Pierwszy etap konkursu za nami! Wyłoniliśmy dziesięć finałowych mixów. Posłuchaj i wybierz swojego faworyta!

Do Konkursu zgłoszonych zostało około 100 mixów, jednak ostatecznie do rywalizacji o występ z Robertem Dietzem stanęło ponad 50-ciu artystów.
Bardzo nas cieszy tak liczny odzew z Waszej strony, za który serdecznie dziękujemy mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl – Kolejnym powodem do radości jest bardzo wysoki poziom zgłoszonych mixów. Nie lada wyzwaniem dla nas było wyłonienie dziesięciu finalistów, jednak po długich naradach w końcu podjęliśmy decyzję.
W związku z tak dużym zainteresowaniem tego typu przedsięwzięciem, myślimy już o kolejnych konkursach, w których będą mogli wykazać się miłośnicy innych gatunków oraz nie tylko DJ-e” – dodaje Alex Kubaczewski.
Kluczowymi kryteriami wyboru były selekcja muzyczna i indywidualny styl, będący niekiedy w opozycji do panujących trendów.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dziesięciu finałowych mixów, którzy mają szansę wystąpić podczas imprezy z okazji 8. Urodzin Muno.pl u boku Roberta Dietza (Cadenza)18 maja w poznańskim SQ klub.

LISTA FINALISTÓW (KOLEJNOŚĆ ALFABETYCZNA)

FINALISTOM GRATULUJEMY! 🙂

Każdy z Was może zagłosować na swojego faworyta. Redakcja Muno.pl wyłoni zwycięzcę w oparciu o wyniki głosowania, jednak pozostawia sobie prawo do decydującego głosu. Przyznanie wyróżnień, dzięki którym sylwetki tych artystów zostaną przedstawione w specjalnym artykule na Muno.pl, co jest doskonałą formą promocji ich twórczości, Redakcja pozostawia Czytelnikom. Głosowanie trwa do 10.05.2012 roku, a ogłoszenie zwycięzcy i wyróżnionych nastąpi 11.05.2012 roku!

Miejsce: SQ klub – Poznań
Data: 18.05.2012
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →