Z ziemi polskiej do Włoch. MDS z nowym materiałem na Insane Industry

News
"War Against Silence" - MDS

MDS (Music Developer System) raptem po dwóch miesiącach od wydania swojej pierwszej epki, Dark Reverb, wraca z nowym materiałem. Tym samym polski producent, za sprawą War Against Silence, wzbogaca bogatą kolekcję wydawniczą włoskiej wytwórni Insane Industry.

MDS. Pracowite miesiące

Ostatni rok był dla Marcina Woszczaka pod wieloma względami przełomowy. Były już członek kolektywu Polish Techno.logy postawił w 2020 roku na wzbogacenie i udoskonalenie swojego warsztatu producenckiego, co finalnie doprowadziło do pierwszych w karierze wydawnictw. Niemalże każdy dzień spędzany w zaciszu domowego studia i godziny w nim spędzone, przekuły się na niemalże obsesyjne poświęcanie się muzyce.

Po War Against Silence wyraźnie widać inspiracje ulubionymi producentami i nowe możliwości sprzętowe. Epka dobitnie uwypukla rozwój z zakresu produkcji, na który MDS postawił i który każdego dnia stara się rozwijać.

War Against Silence EP (Insane Industry)

War Against Silence składa się z 4 utworów opartych na innej stylistyce, niż poprzednie wydanie. Swoją kompozycją zapewniają zróżnicowany krajobraz dźwiękowy, mocno uderzającego techno. Industrialne brzmienia basu przeplatają się z szybkimi klasycznym dźwiękami perkusyjnymi o różnorodnej barwie. Utwory nacechowane atmosferycznymi pogłosami i nieokreślonymi bliżej dźwiękami są mieszanką  mrocznego i ciężkiego stylu z lekkością i górą dźwięków gitarowych. Całość nie przekracza prędkości 140 bpm.

Lista utworów:

  1. Lose The Mind
  2. Definition
  3. War Against Silence
  4. Robots Have Soul

Premierę War Against Silence zaplanowano na 30 marca 2021 roku.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Selekcja: MDS dla Muno.pl. „Nie lubię często powtarzać utworów, które gram”

17 maja 2020
Z ziemi polskiej do Włoch. MDS z nowym materiałem na Insane Industry

MDS i Polish Techno.logy przedstawiają „Dark Reverb”. Premiera 27 stycznia

20 stycznia 2021
Z ziemi polskiej do Włoch. MDS z nowym materiałem na Insane Industry

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.