Yotto remiksuje klasyk Orbital. Jubileuszowy box coraz bliżej

Fot, Materiały prasowe
News
Orbital, Yotto, Belfast

Klasyk Orbital z 1990 roku, Belfast, po raz kolejny został poddany remiksowi w ramach nadchodzącego jubileuszowego zestawu 30 Something. Autorem najnowszej interpretacji jest fiński producent Yotto. Uwaga, wysokiej klasy traczek. Nic lepszego dziś nie posłuchacie.

Orbital. Klasyk kochany przez wielu

Trudno znaleźć osobę w środowisku muzycznym, która choć raz nie słyszała jednego z najbardziej rozpoznawalnych nagrań muzyki tanecznej w historii. Belfast autorstwa braci Hartnoll pierwotnie wydany został na płycie III ponad 3 dekady temu. Fiński DJ i producent Yotto dołączył do Brazylijki ANNY na nadchodzącym albumie 30 Something, prezentując świeżą interpretację istotnego dla brytyjskiego zespołu klasyku.

Stały bywalec imprez Anjunadeep, Yotto, w swoim porywającym remiksie łączy błogie pejzaże dźwiękowe z mglistą elektroniką. Dedykowany na parkiet Belfast (Yotto Remix) opiera się na eterycznych melodiach przewodnich oryginału i urzekających wokalach. Muzyczny sznyt Fina idealnie współgra z oryginałem Orbital, czyniąc go tym samym jedną z ciekawszych pozycji nadchodzącego albumu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Orbital – Belfast (Yotto Remix)

Orbital. Coraz bliżej

Na samym Belfast życie się nie kończy i wiedzą coś o tym inne utwory znane z repertuaru Orbital. Chime, Satan czy Impact również pojawiają się w nowych odsłonach na 30 Something. Na długo przed wydaniem pierwszych remiksów wiedzieliśmy, że udział w ich reinterpretacji wezmą Joris Voorn czy Jon Tejada.

Album 30 Something, który ukaże się piętnastego lipca na podwójnym CD, poczwórnym LP oraz w formacie cyfrowym. Będzie to największe jak dotąd wydawnictwo jednego z najbardziej wpływowych duetów muzyki elektronicznej. Z uwagi na pandemię Covid-19 trzydziesta rocznica musiała zostać przełożona w czasie. Braci to jednak nie zraziło, a wręcz przeciwnie. Mieli oni więcej czasu na zastanowienie się, jak uczcić przeszłość i jednocześnie spojrzeć w przyszłość, głębiej zastanowić się nad sensem życia.

Orbital – Where Is It Going? (feat. Stephen Hawking)

Paul i Phil Hartnoll niedawno udostępnili odświeżone wersje własnych utworów, w tym nowy miks Where Is It Going z udziałem nieżyjącego fizyka teoretycznego Stephena Hawkinga.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →