Yellow Claw idą w techno jako €URO TRA$H w „Trust You”

News
Yellow Claw - €URO TRA$H

Holenderski duet Yellow Claw rozpoczyna nowy projekt €URO TRA$H, tworzący muzykę inspirowaną początkami rave'u. Pierwszy kawałek Trust You z Psycho Boys Club i Bonnie Strange już dostępny!

Nowy styl Yellow Claw

Jim i Nils osiągnęli na międzynarodowej basowej scenie już praktycznie wszystko. Nie ma topowego festiwalu na naszym globie, podczas którego Yellow Claw nie wystąpili. Poruszając temat koncertowania, jednym z dosłownie kilku krajów Starego Kontynentu, którego Holendrzy jeszcze nie odwiedzili jest… Polska.

Rok Yellow Claw rozpoczęli z bardzo wysokiego C, wydając świeżą EP-kę The Holy Bassgod, którą następnie w całości zremiksowali Dysomia. Mini-album umieściłem nawet w zestawieniu dziesięciu najlepszych basowych premier I kwartału 2021 roku. Na pierwszej wersji znaleźli najważniejsi podopieczni Barong Family 0 Crisis Era, RayRay, Rawtek, Juyen Sebulba i Sihk.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

DYSOMIA przedstawiają pierwszą część „Remix Collection”

Z ogromną nadzieją oczekiwałem dalszych premier Yellow Claw, ponieważ zostałem członkiem absolutnych zwolenników stylu jaki obrali w The Holy Bassgod. Nie dość, że wyszli przed szereg całego basowego świata, to jeszcze umiejętnie zestawili go z muzyką rejwową i zaczęli czerpać inspirację z innych gatunków, w tym techno.

Yellow Claw prezentują €URO TRA$H

Yellow Claw nie dość, że kierunku nie zmienili to postanowili jeszcze bardziej się w kulturę rejwową zagłębić i to nie jako Yellow Claw, a €URO TRA$H.

W lipcu wydajemy cztery tracki pod naszym aliasem €URO TRA$H. To specjalny projekt, nad którym pracujemy po cichu od dłuższego czasu, który naprawdę zabiera nas z powrotem do początków rejwu. Mamy nadzieję, że jesteście na to gotowi. Czujemy się błogosławieni będąc zdrowymi i mając możliwość podzielić się z wami tymi utworami. Jako, że niektóre części świata powoli się otwierają mamy nadzieję, że niedługo zaserwujemy wam to na żywo. Preferując ciemną piwnicę ze stroboskopami i niedobrymi intencjami. Do tego czasu bądźcie bezpieczni i się delektujcie.

Do pierwszego z czterech kawałków Jim i Nils zwerbowali inny duet podopiecznych Barong Family, bez którego nie wyobrażałbym sobie początków €URO TRA$H, czyli Psycho Boys Club, który tworzą Juyen Sebulba i Stoltenhoff. Wokalnie udzieliła się Bonnie Strange. Nowa era w karierze Holendrów właśnie się rozpoczęła, ponieważ Trust You od dzisiaj, 2 lipca, jest dostępne na wszystkich streamingach.

Słuchaj Trust You:Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →