Yan Cook, ukraiński producent wystąpi w Transformatorze

317
Eventpromo
Yan Cook, ukraiński producent wystąpi w Transformatorze

Yan Cook to postać która uwiodła mnie swoim nietuzinkowym stylem. Teraz nadarza się okazja, by posłuchać go na żywo we Wrocławiu.

Yan Cook – chłód i precyzja dźwięku

Pochodzący z Kijowa artysta rozpoczął swoją działalność w wieku 16 lat. Jego miłość do muzyki objawia się w niezwykle skrupulatnym procesie twórczym. Kreacja wysmakowanych dźwięków to jego znak rozpoznawczy.

Dla mnie to na ten moment jedna z najciekawszych postaci świata minimal techno. Jego kompozycje niczym nie ustępują gigantom pokroju np. Etapp Kyle.

Yan Cook na co dzień współpracuje z takimi labelami jak: Delsin Records, Soma Records czy A R T S. Ten ukraiński producent ma za sobą niezwykle dobre miesiące.

Wydany pod koniec ubiegłego roku krążek Somatic – jego piąty studyjny album – cieszy się bardzo przychylnymi recenzjami. Po czasie studyjnej izolacji przyszedł czas na występy na żywo.

Yan Cook – pierwszy gość nowego cyklu

Występ Yana Cooka uświetni pierwszą imprezę nowego cyklu we wrocławskim Transformatorze. Гипноз (fonetycznie: gipnoz, z rosyjskiego: hipnoza), bo takie miano nosi wydarzenie, to event, który stawia na docieranie do nowych pokładów wrażliwości muzycznej wśród odbiorców muzyki klubowej.

W styczniu, oprócz rzeczonego headlinera usłyszymy dobrze znany zestaw rodzimych wykonawców. Zagrają: Tom Palash, Drador oraz Stawiarz. Dla poszukiwaczy lżejszych dźwięków otwarta zostanie scena o profilu housowym, gdzie wystąpią: Verlake, Keytov , zaVVatjacy , Mathias Nova.

YAN COOK LIVE! TRANSFORMATOR – bilety

Impreza odbędzie się 24 stycznia we wrocławskim Tranformatorze. Start – godzina 23:00. Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

YAN COOK LIVE! TRANSFORMATOR

Biletomat.pl
od 30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.