Wyżerka, na którą długo czekaliśmy, czyli kolejni artyści zasilają line-up Audioriver 2022

Fot Solomun / Audioriver
News
Audioriver, Solomun

Zgodnie z zapowiedzią organizatorów, kolejne danie w postaci puli nowych artystów Audioriver Festival 2022 wjechało na stół. Nazwisk więcej niż dwanaście wigilijnych potraw, więc jest w czym wybierać. Smacznego!

Audioriver Festival od lat konsekwentnie karmi nas dzielonymi na części ogłoszeniami swojego festiwalu. Coś jak serwowane dania w trakcie dnia, jedno za drugim, aż do finału, czyli kolacji.

Trzymając się nomenklatury kulinarnej, poprzednie trzy rzuty śmiało można nazwać „śniadaniem”, „drugi śniadaniem” i „zupą”, a to wszystko przed „daniem głównym”, zaserwowanym dzisiaj, czyli 7 kwietnia. Co prawda, pewnie znajdą się tacy, dla których najnowsze ogłoszenie może okazać się ciężkostrawne, ale w takich sytuacjach należy pamiętać o dokładnej konsumpcji i zachowaniu apetytu na później. Wszak, to nie koniec ogłoszeń płockiego festiwalu, a jak dobrze wiemy, organizatorzy to wspaniali gospodarze i o każdego zatroszczą się jak należy!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Solomun: „Powszechna popularność muzyki klubowej może być dla niej problemem” [wywiad]

Audioriver Festival 2022. Solomun wraca do Płocka

Spośród piętnastu nowych pozycji w line-upie Audioriver Festival 2022 nie sposób nie dostrzec wyróżniającej się grubej ryby (nie dosłownie ofc) – prawdziwego rekina, który od lat zgrabnie porusza się w wodach światowej elektroniki. Mowa rzecz jasna o Solomunie, dla którego lipcowa wizyta w Polsce będzie powrotem na płocką plażę po pięciu latach nieobecności.

Autor najpopularniejszego w dziejach występu Boiler Room (nie próbujcie z tym faktem nawet polemizować) nie będzie jedynym powrotem „na stare śmieci” ogłoszonym w dzisiejszych godzinach popołudniowych. Kto zatem wystąpi u boku one and only Mladena? Oto i oni: Zardonic & Fickle6, Wilkinson, Satori & The Band From Space, Mathame, IKARVS live, Ben Bohmer, Pola & Bryson, Joyhauser, Hot Since 82, Alignment, Patrick Manson, Jimmy Jules b2b Trikk, Elli Acula, Alan Fitzpatrick.

Fot. Audioriver

Organizatorzy przypominają, że karnety na Audioriver 2022 w niższych cenach czyt. 410 zł (dwudniowy) i 490 zł (trzydniowy), będą dostępne na ebilet.pl tylko do końca najbliższej niedzieli. Od 11 kwietnia do 12 czerwca trzeba będzie dopłacić 30 zł więcej do każdego rodzaju biletu. Bilety jednodniowe na poszczególne dni Audioriver kosztować będą 250 zł i zostaną wprowadzone do sprzedaży bliżej terminu festiwalu, w przypadku niewyprzedania karnetów dwudniowych czy trzydniowych.

Kup bilet na koncert Olivera Koletzkiego w Polsce

Biletomat.pl
60 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →