Występy i wrażenia, jakich nigdy wcześniej nie było. Catz 'n Dogz ruszają w Polskę

Fot. Materiały prasowe
News
Catz n Dogz

We wrześniu nowa płyta, w październiku początek trasy innej niż wszystko, co dotychczas widzieliśmy i słyszeliśmy. Catz 'n Dogz wchodzą w kolejny etap swojej kariery, której startem będzie Punkt. Taki tytuł będzie nosić nadchodzący krążek Vojtka i Grega. Samo wydawnictwo zwiastuje mnóstwo nowości, lecz tego, na co warto czekać najbardziej, doświadczymy na jednym z pięciu koncertów. Znamy już ich miejsca i daty.

Nie potrzeba kolejny raz przypominać o tym, jak istotną pozycję Catz 'n Dogz osiągnęli i nieprzerwanie zajmują na krajowej i światowej scenie klubowej. Najbardziej ceniony polski duet w dziedzinie szeroko pojętej muzyki elektronicznej, z powodzeniem kontynuuje karierę i nie zamierza spoczywać na laurach. Panowie nieustannie starają się dostarczać dowodów na to, że ich głód ciągłego rozwoju, odkrywania nowych brzmień i sprawdzania się w różnych stylistykach, pozostaje niezaspokojony. Greg i Vojtek zaskakiwali nas już wielokrotnie i wygląda na to, że nie zamierzają przestać. Nadchodzący wielkimi krokami album ma być tego przykładem.

Catz 'n Dogz – fot. Klaudyna Schubert

Catz 'n Dogz. Nowy album już we wrześniu

Od wydania świetnie przyjętego krążka Moments minęły dwa lata. Nadeszła pora, by przedstawić jego następcę. Płyta Punkt ukaże się 30 września. Z jednej strony będzie to podsumowanie pewnego etapu w dotychczasowej karierze Catz 'n Dogz, lecz z drugiej, wszystko wskazuje na to, że będzie to punkt zwrotny, za sprawą którego odkryjemy zupełnie nowe oblicze duetu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Catz n’ Dogz – Punkt

Catz 'n Dogz i goście

Jak mówią sami sprawcy całego zamieszania, przy okazji nagrywania najnowszego albumu postanowili zaprosić do współpracy tych artystów i artystki, których twórczość od lat cenią. Tym samym na płycie usłyszymy czołowe postacie rodzimej sceny z różnych jej zakątków. Udział w nagraniu najnowszego krążka Catz 'n Dogz wzięli Krzysztof Zalewski, Kayah, Szczyl, Baasch, Paulina Przybysz, Rosalie., Łona, Iwona Skwarek (Rebeka, Shyness), Schafter i Kuba Karaś. Już dziś można pokusić się o stwierdzenie, iż na żadnej polskiej płycie, jaka ukaże się w 2022 roku, nie znajdziemy równie mocnego składu.

Jednym z singli promujących płytę Punkt jest utwór Jestem, nagrany wspólnie z Baaschem.

Catz 'n Dogz feat. Baasch – Jestem

Premiera albumu stanowić będzie punkt wyjścia. Kolejnym krokiem będzie trasa koncertowa, która rozpocznie się już w październiku i obejmie pięć miast Polski.

Zgodnie z zapowiedziami występy promujące materiał z płyty Punkt będą znacząco różnić się od tego, z czego Greg i Vojtek byli dotychczas znani, jeśli chodzi o granie na żywo. Nadchodzące wydarzenia przyjmą formę złożonego, dopracowanego w szczegółach audiowizualnego show.

Catz 'n Dogz chcą zaskoczyć publiczność i pokazać się z zupełnie innej, dotąd nieznanej strony. To, na co możemy liczyć, to ogrom energii i wrażeń, a także na występy gości. Kto pojawi się na scenie razem z Gregiem i Vojtkiem? Tego dowiedzą się wszyscy ci, którzy wybiorą się na jeden z pięciu koncertów.

Catz 'n Dogz ruszają w Polskę. Daty i miasta

W ramach trasy promującej album Punkt Catz 'n Dogz wystąpią:

12 października – TAMA, Poznań

13 października – Sfinks700, Sopot

19 października – Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

20 października – HypePark, Kraków

21 października – Niebo, Warszawa

Catz 'n Dogz w trasie. Gdzie kupić bilety?

Wejściówki na każdy z pięciu koncertów Catz 'n Dogz dostępne są już na stronie Biletomat.pl.

Catz 'n Dogz – Punkt Album Tour 2022

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →